15 ŞUBAT’TA KÖY OKULLARI EĞİTİME AÇILIYOR

15 ŞUBAT'TA KÖY OKULLARI EĞİTİME AÇILIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada yüz yüze eğitimin 15 Şubat tarihi itibariyle köy okullarında başlayacağını duyurdu. Erdoğan ayrıca, 8. ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel okulların da eğitimde 1 Mart'tan itibaren hazırlıklara başlayacağını belirtti. Eğitimin başlamasının ardından vakalar artarsa eğitime yeniden ara verilecek.

01 Şubat 2021 - 20:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada 15 Şubat'ta köy okullarında eğitim öğretime başlanacağını duyurdu. Erdoğan, okulların açılmasıyla ilgili merakla beklenen açıklamayı yaptı.

KÖY OKULLARI 15 ŞUBAT'TA AÇILIYOR

Köy okullarında 15 Şubat'ta eğitime başlanacağını duyuran Cumhurbaşkanı, "8-12. sınıflar ile ilkokul ve özel okullardaki eğitim 1 Mart'tan itibaren eğitim öğretimin kademeli başlaması için çalışmalar yürütülecek." ifadelerini kullandı.

Erdoğan ayrıca, 8. ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel okulların da eğitimde 1 Mart'tan itibaren hazırlıklara başlayacağını belirtti.

"8. VE 12. SINIFLAR İLE İLKOKUL VE ÖZEL OKULLAR 1 MART'TA HAZIRLIKLARA BAŞLAYACAK"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

"15 Şubat'ta köy okulların açılmasını kararlaştırdık. Olağan bir artış söz konusu olursa eğitime yeniden ara verilecektir. Özellikle söyleyeyim. 8 ve 12 sınıflar ile ilkokul ve özel okulların eğitim öğretimin 1 Mart'tan itibaren hazırlıklara başlanacak."

 

Kaynak: ensonhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FAV ANTALYASPOR: 2 ÇAYKUR RİZESPOR: 3
FAV ANTALYASPOR: 2 ÇAYKUR RİZESPOR: 3
DEVA PARTİSİNDE İSTİFA DEPREMİ
DEVA PARTİSİNDE İSTİFA DEPREMİ