31 Aralık Kudüs’ün Osmanlıya ilhak günü

31 Aralık Kudüs'ün Osmanlıya ilhak günü

Devlet-i Aliyye Ocakları Antalya İl Başkanı Murat Alagöz, 31 Aralık Kudüs’ün Osmanlıya ilhak günü nedeniyle basın açıklamasında bulundu.

31 Aralık 2022 - 17:29 - Güncelleme: 31 Aralık 2022 - 17:34

 

 

Alagöz açıklamasında şu ifadelerde bulundu: ‘’Şanlı ecdadımız öyle büyük başarılara ve fetihlere imza atmıştır ki, maalesef böyle büyük bir ecdadın torunları ve varisleri olan bizlere özellikle son bir asırlık dönemde hiçbir millete nasip olmamış şanlı tarihimiz unutturulmaya çalışılmaktadır. Çoğumuzun belki de hiç bilmediği önemli tarihlerden biride hiç kuşkusuz 31 aralık 1516 yılında Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selin Han Hz.nin Kudüs’ü Osmanlı topraklarına ilhak etmesidir.

Bizler Devlet-i Aliyye Ocakları olarak yüzyıldır üzerimizde oynanan oyunları bozmaya, şanlı tarihimize sahip çıkmaya, ve ecdadımızın izinden giderek tekrardan bütün dünyada hakkın ve adaletin hakim olduğu bir nizam kurmaya geliyoruz. Bu vesile ile şunu bütün dünyaya buradan ilan ediyor ve diyoruz ki “biz Osmanlı torunlarıyız” Artık bizi oyalamak için oluşturduğunuz süni gündemlerle, hayal ürünü propagandalarla, tarihimizin ve inancımızın kabul etmediği gün ve geceler ile bu necip milletin tekrardan şahlanmasına engel olamayacaksınız. Bizans artığı kutlamalara, ellerinde Suriye’deki, Irak’taki, Kudüs’teki kardeşlerimizin kanları olan Hristiyan dünyasının dini ve milli günlerine, onların kültürlerine ve yılbaşı rezilliklerine hiçbir Osmanlı torunu ortak olamaz.

31 aralık bizler için şanlı tarihimizin dönüm noktalarından biridir. 31 aralık bizler için kudüs demektir, aksa demektir. 31 aralik bizler için mekkenin fethi demektir, 31 aralık bizler için Hz ömer demektir, Selehaddin-i Eyyubi demektir, Yavuz Sultan Selim demektir, 31 aralık bizler için Cennet Mekan Ulu Hakan Sultan Abdulhamid Han demektir . Bu tarihi gün bizler için adalet demektir, emanet demektir. Yine 31 aralık bizler için 103 yıllık esaret demektir. İslamın kutsalı ve ilk kıblesinin şuan Yahudi tasalludu altında bulunduğu gerçeğidir ve 31 aralık bizler için Kudüs’ün ve gazzenin ve batı şerianın ve El Halil’in tekrardan Osmanlı torunlarının eliyle özgürlüğe kavuşacağının müjdecisidir.

Devlet-i Aliyye Ocakları olarak bizler bu kutlu günün yıl dönümünde 31 aralığı Kudüs’ün Osmanlıya ilhak günü olarak yeniden tüm dünyaya ilan ediyor ve Kudüs’ün islamın olduğunu tüm dünyaya haykırıyoruz

Kudüs’ün Yahudi işgalinden kurtulup Mescid-i Aksa’da şükür namazları kılacağımız günlerin bir an önce gelmesi duası ile tüm Osmanlı sevdalısı kardeşlerimizin 31 aralık Kudüs’ün Osmanlı’ya ilhakının 506. Seneyi devriyesini tebrik ediyoruz.

Zafer İslamındır ve zafer yakındır .

Kıymetli kardeşlerim Biz Osmanlılar Yüzyıllardır Mazlumlara Ümit Zalimlere korku saldık ve Bu cesareti dinimizden imanımızdan aldık Kudüs'ün Yahudi tasalludu altında olması onların güçlü veya cesaretli olmasından değildir bizim sessiz kalışımızdandır bilindiği gibi günümüzde Kudüs'ün semaları Mazlum Filistinli Müslüman kardeşlerimizin yardım çığlıkları ile yankılanmaktadır Dünyanın neresine giderseniz gidin mazlumlar türkü Osmanlı'yı beklemektedir Osmanlılar yıllarca beklenen Özlenen olmuştur bekleyen gayri müslim Yahudi de olsa yardım eli uzatılmıştır ve Şimdi onlar gücü eline alınca Mazlum Filistinli ve Müslüman kardeşlerimize zulmetmeye başladılar artık onlar Mazlum değil zulmeden olmuştur Devleti Ali Osmanlı olarak şehzademiz Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu liderliğinde daha güçlü olmak için yola çıktık ve buradan tüm dünyaya Diyoruz ki "Osmanlılar geliyor Türkler Geliyor"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TARIM MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
TARIM MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
MATSO’DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI KONUŞULDU 
MATSO’DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI KONUŞULDU