57 TAEKWONCU KUŞAK TERFİ TÖRENİ İLE YENİ KUŞAKLARINA KAVUŞTU
Reklam

57 TAEKWONCU KUŞAK TERFİ TÖRENİ İLE YENİ KUŞAKLARINA KAVUŞTU

Eğirdir Halk Eğitimi Merkezi Spor Kulübü, Türkiye Taekwondo Federasyonun faaliyet programında yer alan kuşak terfi sınavı ödül törenini dün Eğirdir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

05 Şubat 2022 - 21:55

 

Programa Kaymakam Adem Çelik, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tümg. emre Tayanç,  Belediye Başkanı Veli Gök, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Akay, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakan Çelebioğlu, Halk Eğitim Müdür Vekili Fadime Gökdoğan ve öğreci velileri katıldı. 

Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde yetişen taekwondoculardan  57 sporcu yeni kuşaklarına, madalya ve belgelerine kavuştu.  Kuşak terfi sınavında Mukaddes Sarışahin ve Hasip Emir Taşbaş'ın yeni kuşaklarını Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Ayşe Feyza Çelik ve Oğuzhan Kartal Soylu'nun kuşaklarını Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tümg. Emre Tayanç, Amine Ravza Üstündağ, ve Yahya Keleş'in yeni kuşaklarını Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Fatıma Güngör ve Enes Tuğra İzciler'in yeni kuşak ve madalyalarını Eğirdir Gençlik Spor İlçe Müdürü Hakan Çelebioğlu, Hira Sarıoğulları ve Cahit Efe Yetiş'in yeni kuşak ve madalyalarını Eğirdir İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mehmet Akay verdi.

Kuşak terfi töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muratpaşa’da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi
Muratpaşa’da kurban satış ve kesim yerleri belirlendi
Kabotaj Bayramına renkli kutlama 
Kabotaj Bayramına renkli kutlama