AKEV’li miniklerin büyük başarısı

AKEV'li miniklerin büyük başarısı

Antalya Akvaryum tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Resim Yarışması'nın 9.su yapıldı. Yarışmada AKEV Koleji 2-A sınıfından 3 öğrenci 2. Sınıflar kategorisinde dereceye girerek ödül aldı.

04 Kasım 2019 - 16:10 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 16:25

9. Geleneksel Akvaryum Resim Yarışmasının "Akvaryum Deyince" konulu yarışmasında ilkokulu kategorisinde AKEV Koleji öğrencileri damga vurdu. Yarışmada 2. Sınıflar kategorisinde 2-A sınıfı öğrencilerinden Barış Özkan Antalya 2.’si, aynı sınıftan Kerem İşler Antalya 3.’sü olurken, Mirza Eymen Nuray ve Ceylin Selim Mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmada 4. Sınıflar kategorisinde ise AKEV Koleji öğrencisi Pelin Felek 1. Olurken, Alp Akbaş ise 3. Oldu. Yine AKEV Koleji öğrencilerinde Ayşe Cemre Kızıler, mansiyon aldı.

TEŞEKKÜR BELGESİ ALDILAR

2000'e yakın resim arasından yapılan jüri değerlendirmesi sonucu dereceye giren öğrencilere ödülleri Antalya Akvaryum’da öğretmenleri ve ailelerinin katıldığı bir törenle verildi. Dereceye giren öğrenciler için okulda düzenlenen törende ise AKEV Koleji Okul Müdürü Şeref Can Aytar tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nurettin Özkan
    2 hafta önce
    Haber güzel olmuş ,çocukları bu şekilde bi nebze özendirmek lazım sizi tebrik ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zıp Zıp Park aratatilde çocuklara ücretsiz
Zıp Zıp Park aratatilde çocuklara ücretsiz
Hız tutkunları Kepez’de buluştu
Hız tutkunları Kepez’de buluştu