AKŞENER: "AHMET BENİM EVALADIMDIR"

AKŞENER: "AHMET BENİM EVALADIMDIR"

İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya'nın ilçelerine yaptığı gezide görevden alınan ve yerine genel merkezde atama yapılan eski İl Başkanı Ahmet Aydın hakkında partililere net mesaj verdi.

22 Ocak 2020 - 15:55

"AHMET BENİM EVLADIMDIR"

Gittiği her ilçede "Ahmet Aydın neden görevden alındı?" şeklinde sorulara muhatap olan Meral Akşener, "Ahmet Aydın benim evladımdır. Ortalığın fişfiklenmesine izin vermeyin. Evladıma sahip çıkın, arkasında durun. Fikriye'me ve boncuğuma da çok selam söyleyin" diye cevap verdi.

"ANTALYALI KARAR VERECEK"

İYİ Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı'nda gazetecilerin sorularını cevaplandıran Meral Akşener, Antalya'daki kongre sürecine de değindi. "Antalya İl Başkanı olarak atanan Yavuz Temizer'e destek için mi Antalya'yı geziyorsunuz? Kongreye müdahil olacak mısınız?" sorusunu cevaplandıran Meral Akşener, "Antalya'ya şartlar onu gerektirdiği için bir genel başkan yardımcısını il başkanı olarak atadık. Görevden giden arkadaşımız benim evladım gibidir. Atanan arkadaşımız buradaki insani sorunlarımızı çözmeye çalışıyor. Üye yapmaya devam edeceğiz. Kim çıkarsa benim, kazanan da benim kaybeden de benim. Kongreye müdahil olmayacağım. Ona Antalyalı karar verecek" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de corona virüsü ölü ve vaka sayısı
Türkiye’de corona virüsü ölü ve vaka sayısı
ANTALYA'NIN COVİD – 19 PLANI HAZIR
ANTALYA'NIN COVİD – 19 PLANI HAZIR