AKŞENER’DEN ISPARTA ZİYARETİ

AKŞENER'DEN ISPARTA ZİYARETİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt gezileri kapsamında bu kez Isparta’nın Senirkent ve Uluborlu ilçelerini ziyaret etti. Meral Akşener’in Isparta ziyaretinde İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ve il yönetimiyle birlikte tüm ilçelerin ilçe başkanları da hazır bulundu.

25 Mayıs 2021 - 16:21

Isparta’nın Senirkent ve Uluborlu ilçelerini de ziyaret eden İYİ Parti lideri Meral Akşener, geçtiğimiz hafta içerisinde vefat eden Isparta İl Başkanı Mustafa Şimşek’in mezarını ziyaret ettikten sonra ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ardından Senirkent ilçesine giderek kadınların oluşturduğu Senirkent Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ndeki kadınlarla bir araya geldi. İşyerlerini tek tek gezerek esnafın derdini dinleyen Akşener, ülkenin iyi yönetilmediğine vurgu yaparak, sorunların çözümünün İYİ Parti’de olduğunu vurguladı.

ULUBORLU ESNAFINI GEZDİ

Senirkent ziyaretinden sonra Uluborlu’da esnafların dertlerine ortak olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Uluborlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye ziyareti önce İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran’ın torunu Naz, günlerdir uğraşarak yaptığı hediyeyi Akşener’e verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Başkan Böcek Hatay’da Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısına katıldı
Başkan Böcek Hatay’da Büyükşehir Belediye Başkanları...
ATABEM kayıtları başlıyor
ATABEM kayıtları başlıyor