AKSU’DA İKİNCİ HALİL ŞAHİN DÖNEMİ

AKSU'DA İKİNCİ HALİL ŞAHİN DÖNEMİ

Antalya'da en çok merak edilen ilçelerden Aksu'da 3 aday arasındaki yarışı AK PArti adayı Halil Şahin kazandı. Şahin, DSP'li İsa Yıldırım'ın yüksek oranda aldığı oylar sayesinde Aksu'da yeniden söz sahibi oldu.

01 Nisan 2019 - 12:37

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aldığı oylarla yeniden belediye başkanı seçilen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, yeni dönemin ilk gününde belediye personelleri tarafından coşkuyla karşılandı.Eşi Ümmü Şahin ile belediyeye gelen Başkan Şahin, sürpriz karşılama nedeniyle personellerine teşekkür etti. “Başarıyı personellerimizle birlikte yakaladık” diyen Şahin, “Aksu’yu bir yerlere kadar getirdik ama asıl hamleyi bu dönem yapacağız.” dedi.

2014 seçimlerinde Aksu Belediye Başkanı seçilen Halil Şahin, pazar günü yapılan yerel seçimlerde yeniden başkanlığa seçildi. 2. döneminin ilk gününde belediyeye eşi Ümmü Şahin ile birlikte gelen Şahin, personelleri tarafından coşkuyla ve çiçeklerle karşılandı. Eşi Ümmü Şahin çok duygulandığını ifade ederken Başkan Şahin de mutluluğunu dile getirdi. Seviyeli bir seçim süreci geçirdiklerini ifade eden Şahin, “Önemli bir seçim süreci geçirdik. Bize görev verilirse elimizden geleni yaparız dedik. Biz ısrarla ne yaptığımızı ve yapacağımız anlattık. Sahaya indiğimizde alnımızı yere eğmedik. Başarıyı birlikte yakaladık, hepinize teşekkür ediyorum. Bu birliktelik çok önemli. Aksu’yu bir yere getirdik ama asıl hamleyi bu dönem yapacağız. Daha yapacak çok işimiz var. Aksu bizim ilçemiz, durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !