ALTINOVA’DA DEV MİTİNG

ALTINOVA'DA DEV MİTİNG

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Altınova Mahallesi Sinan Kapalı Pazarı’nda mahalleliyle buluştu. Coşkulu kalabalığa seslenen Dinç, "Sizlere kaygısız bir Kepez vadediyorum" dedi

17 Mart 2019 - 14:29

Sabah saatlerinde Mehmet Akif Caddesi esnafıyla kahvaltıda buluşan Millet İttifakı adına CHP'nin Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, burada kısa bir konuşma yaptı. Esnafın verdiği kahvaltıya MHP eski İl Başkanı Ali Adnan Kaya’nın da gelerek Dinç’e destek vermesi dikkat çekti. Daha sonra esnaf gezisi yapan Dinç, sorunlarını dinleyerek projelerini anlattı. Dinç, ziyaretlerini tamamlamasının ardından, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Millet İttifakı'nın Kepez İlçe Başkanları ve geçmiş dönem milletvekillerinin katılımıyla Altınova Mahallesi Sinan Kapalı Pazarında mahalleliyle buluştu. Coşkulu kalabalığa aynı coşkuyla karşılık veren Murat Dinç, "Kepez'i öyle bir planlayacağız ki, burada doğan çocuklar, doğduğu günden itibaren ihtiyaçlarını burada giderebilecekler. Bebeklere süt ve mama desteği, annelere sosyal ve psikolojik destek, çocuklara kreşler ve etüt merkezleri, öğrencilere burs, gençlere iş imkanı, ev hanımlarına kooperatifleşme olanağı, yaşlılarımıza yaşlılar köyü, hemşehrilere hemşehriler köyü, mahalle meclisleri, bilim ve teknoloji merkezleri, prestij caddeleri, kent meydanı ve buna benzer birçok projeyle, Kepez'de insanlara dokunacağız. Dil, din, ırk, mezhep ayırt etmeksizin, her vatandaşa eşit ve adaletli davranacağımıza söz veriyorum. Kepez'i Kepezlilerle kazanacak, Kepezlilerle yönetecek, Kepezlileri huzura erdiremek için var gücümle çalışacağım. Tüm bunları eksiksiz yerine getireceğime dair söz veriyorum ve sizlere kaygısız bir Kepez vadediyorum" diye konuştu.

ZULÜM DÜZENİNİ YIKACAĞIZ

Altınova'da yoğun ilgiyle karşılanan, katılımı oldukça yüksek olan bu toplantının ardından Dinç, aralarında CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, CHP Milletvekilleri Çetin Osman Budak ve Aydın Özer'in bulunduğu kalabalık bir ekiple birlikte Teomanpaşa Mahallesi Kapalı Pazarında mahalleliyle bir araya geldi. Burada mahalleliye seslenen Aykut Erdoğdu, "Siyasette gördüğümüz gibi çirkin bir dil kullanılmaya başlandı. Ayıp değil mi bu millete zillet demek? Ayıp değil mi bu insanlara terörist demek? Ne derlerse desinler, bizleri ayrıştıramayacaklar. İnadına daha güçlü kucaklaşacağız. Murat Dinç Başkanım, seviyeli, dürüst, namuslu, sözünün eri bir insan. Kime sorduysam fazlasını söyledi, eksiğini söylemedi. Kepez ona güveniyor, onu seviyor. Buradaki düzeni, çocukların okuyamadığı, mutfakta aşın kaynamadığı, gençlerin işsiz kaldığı, bu zulüm düzenini Murat Başkanımızla yıkacağız" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UYUŞTURUCU BATAKLIĞI!
UYUŞTURUCU BATAKLIĞI!
"EĞİTİMDE BAŞARI BU ÇATININ ALTINDA"