ANAP, ’ALİHAN KANSU İLE DEVAM’ DEDİ

ANAP, 'ALİHAN KANSU İLE DEVAM' DEDİ

Anavatan Partisi İl Kongresi il binasında 125 delegenin katılımı ile gerçekleştirildi. 2019 yılında göreve getirilen Mevcut başkan Alihan Kansu tek aday olarak girdiği seçim sonucunda başkanlık görevine devam etti.

13 Ekim 2020 - 22:36

19 Eylül 2020 tarihinde Anavatan Partisi İl Başkanlığı Kepez ve Muratpaşa İlçe Kongrelerini tamamladıktan sonra 13 Ekim 2020 tarihinde İl Kongresi için üyelerini il binasına çağırdı. Kongre,  125 delegenin ve yürütme kurulunun katılımı ile gerçekleşti. Seçim sonunda Kasım 2019 tarihinde İl Başkanlığına getirilen Alihan Kansu, Anavatan Partisi Antalya İl Başkanı olarak seçildi. Seçim sonunda oy kullanan bütün delege üyelerine ve yürütme kurulu arkadaşlarına konuşma yapan Alihan KANSU;
 '' 2019 Kasım ayı itibari ile Sayın Genel Başkanımız İbrahim Çelebi'nin destekleri ile göreve getirildik. 10 İlçemiz de ilçe başkanlıklarının açılımını, Kepez ve Muratpaşa kongre süreçlerimizi bitirdik. Bugün itibari ile de İl Başkanlığı sürecimizi tamamlamış bulunmaktayız. Bu süreç içerisinde bizlere destek veren siz Antalyalı hemşerilerimize canı gönülden teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Bütün delege üyesi dostlarımıza zamanlarını ayırıp bizlerle oldukları içinde şükranlarımı sunarım. Anavatan Partisi Rahmetli Genel Başkanımız ve 8.Cumhurbaşkanımız Turgut ÖZAL'ın misyonunu ve vizyonunu devam ettirerek geçmişte olduğu gibi şimdi ve gelecekte de milletimizin ve devletimizin yanında olmaktan, halkımızla çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Mazlumun yanında, çiftçinin, emekçinin, çalışan çalışmayan bütün yurttaşlarımızın haklarını savunarak onlara destek veren tek parti Anavatan Partisidir.'' diyerek konuşmasını bitirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İSTANBUL'DA DEPREM !!!
İSTANBUL'DA DEPREM !!!
Erdoğan:
Erdoğan: "Antalya, Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biri"