ANDEVA gelecek için inşaa ediyor

ANDEVA gelecek için inşaa ediyor

Antalya'nın ilk özel sağlık yatırımını hayata geçiren ve eğitim alanında da Envar ismiyle ilklere imza atan Andeva Grubu, inşaat sektöründe de yatırımlarını sürdürüyor. Antalya'nın marka değerini arttırmak için kolları sıvayan şirket Corner City projesi ile inşaat sektörüne damga vuracağa benziyor.

28 Ocak 2019 - 15:45 - Güncelleme: 28 Ocak 2019 - 16:05

HABER: Murat ŞENTÜRK

Andeva Grubu’nun yeni inşaat projesi Corner City, şehrin konum itibari en can alıcı noktasında, bölgenin lokomotif gücü olup çevresine değer katıyor. Her birey için keyifli bir yaşam olanağı sunan, kaliteli ve şık malzemeler ile dizayn edilen proje; şehir merkezi, havalimanı, kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, AVM’ler ve hastanelere yakınlığıyla şehrin tüm imkanlarına kolayca ulaşabilmeyi sağlıyor. Yaşamı daha keyifli hale getiren mimari çözümleriyle çalışma alanlarını da yaşam alanları kadar özelleştiren Corner City, iş dünyasına dinamizm katıyor.

Profesyoneller için iş yaşamında gereksinimlerine karşılık bulabilmek hayati önem taşıyor. 80 m²’den 160 m²’ye kadar değişen 22 ofis ve 28 mağaza ile iş yaşamında her ihtiyacınız karşılık buluyor. Aynı adada konut, ofis ve mağazaları ile mini bir şehir havası oluşturan projenin uygulanacağı bölgeye prestij kazandıracağını belirten ANDEVA Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Atay, Akdeniz Bülten okuyucuları için projenin detaylarını paylaştı.

2018 yılının ortalarında start verilen projenin 2019 yılının sonunda tamamlanacağını müjdeleyen Atay, Yaklaşık 30 milyon lira maliyetle Antalya Göksu Beşkonak Mah. Kırçiçeği Caddesi'nde 7.180 m2 alan üzerine kurulu inşaatın 3 blok 72 daire ve 3 blok 22 ofis ve 28 mağazadan oluştuğunu, bu göz kamaştırıcı projenin inşaat sektöründe lokomotif görevi üstlenen ANDEVA Grubu'nun öncülüğünde gerçekleşecek olmasının sevincini ve gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Yeni yaşam alanlarına olanak sağlayacak bu görkemli projenin nüfusu hızla artan Antalya'da, özellikle yerli ve yabancı yatırımcıyı çekeceğini söyleyen Hidayet Atay, "Yatırım merkezi hüviyetindeki Antalya yabancılara konut satışında İstanbul’dan sonra ikinci sırada yer alıyor.  Antalya’da uygulanan bu proje hem yerli hem de yabancı yatırımcılara hitap ediyor. Çok yönlü projenin inşaasında blok blok ilerliyoruz. İşyeri, dükkan niteliğindeki blokların 1 tanesi bitim aşamasına geldi. Konutta da 3 bloktan 1 tanesinin ince işlerine geçildi. Diğer bloklarda inşaat sürüyor. Yasal süremiz 2020 yılının ortaları ancak tahmin ediyorum ki 2019 yılının sonunda proje bitmiş olacak " dedi.

Antalya’da konut sektöründe son aylarda durgunluk yaşandığını ancak bunun geçici olduğunu da belirten ANDEVA Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Atay, yerel seçimlerden sonra inşaat sektörü açısından arz ve talebin yükseldiği bir sürece girileceğine inandığını söyledi.  Vatandaşların dış kaynak kullanımında faizlerin yüksekliğinden dolayı bekleyiş içinde olduğunu da aktaran Atay, Türkiye'de konut stoğunun fazla olmadığını, yalnızca talepte geçici bir daralmanın var olduğunu işaret etti. ANDEVA Grubu'nun imalat dışında tedarikçi niteliğinde de faaliyet gösterdiğini vurgulayan Atay, Antalya Organize Sanayi ve İstanbul Tuzla Organize Sanayide dekorasyon ve yalıtım malzemesi üzerine üretim tesisleri olduğunu kaydetti.

PROJE İÇİN İLETİŞİM

+90 (242) 322 60 60

Whatsapp +90 (541) 407 52 12

 info@cornercityantalya.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !