Antalya’dan Çanakkale’ye Gönül Köprüsü

Antalya’dan Çanakkale’ye Gönül Köprüsü

Antalya Çanakkaleliler Derneği Başkanı Levent Yılmaz, Antalya turizmi ile Çanakkale turizmi arasında bir gönül köprüsü görevi gördüklerini belirterek, amaçlarının hem Antalya’ya hem de Türkiye geneline Çanakkale ruhunu ve kültürünü yaşatmak olduğunu söyledi.

08 Nisan 2019 - 18:18

Antalya’da faaliyet gösteren Antalya Çanakkaleliler Derneği Başkanı Levent Yılmaz, “Biz Antalya’da 5 yıldır faaliyette olan bir derneğiz. İki şehir arasında köprü oluşturduk. Çanakkale’yi kültürünü burada yaşatıyoruz. Geçtiğimiz günlerde keşkek günü yaptık. 18 Mart’ı çok güzel bir şekilde yaşattık. Kemer’de Çanakkale’ye ait belgeler bulduk onu teslim ettik. Antalya Turizm Kültür Müdürlüğü ile Çanakkale Turizm Kültür Müdürlüğünü bir araya getirdik. Amacımız Çanakkale ruhunu yaşatmak. Bunu da yaptığımız organizasyonlarla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu bizim görevimiz. Çünkü Çanakkale Türkiye’nin önemli bir değeri. Bunun içinde dernek olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Çanakkale’yi Antalya’da tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Antalya Çanakkaleliler Derneği Başkanı Levent Yılmaz, derneğe hem Çanakkaleli hem de Çanakkale sevdalısı herkesi beklediklerini söyledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Bülent Yılmaz
  3 ay önce
  Çalışmalarınız ve Şehitler diyarı Çanakkale mizi laik olduğu şekile tanıtma çabalarınızdan dolayı Sizi ve tüm dernek görevlileri- üyelerinizi kutluyorum. Sizlere bu gayretli çalışmalarınızda her daim destek o*** başta belediye başkanlarımız olmak üzere tüm GÖNÜL DOSTLARINA saygılarımı sunuyorum...
 • Yurdagül ÜSTÜN
  3 ay önce
  Harika. Sonuna kadar yanındayız başkanım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Triatlon Takımımızdan 5 Madalya
Triatlon Takımımızdan 5 Madalya
Hız tutkunları Kepez'de buluştu
Hız tutkunları Kepez'de buluştu