Asırlık lezzet Antalyalılarla buluştu

Asırlık lezzet Antalyalılarla buluştu

İnegöl'ün asırlık lezzeti Helvacı Ali’nin yeni Şubesi Atatürk Caddesi’nde hizmete açıldı.

02 Mart 2020 - 23:27

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği İnegöl Şubesi Mali İşler Başkan Yardımcısı Cüneyt Öztürk’e ait Frencheise işletmesinin açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışa Helvacı Ali işletmesinin sahibi Cihan Bozacılar, MÜSİAD Antalya Şube Yönetim Kurulu’ndan Mehmet Karakayalı, Türkiye Astsubaylar Derneği Antalya Şubesi Başkanı Mustafa Değirmenci katıldı.

Helvacı Ali markasının Türkiye’nin markası haline geldiğini belirten Cihan Bozacılar, “İnegöl’ün Helvacısını Türkiye’nin helvacısı şeklinde taçlandırdık. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bu ticarethanede Cüneyt kardeşimize bol bereketli işler nasip etsin” diye konuştu. Cüneyt Öztürk ise Antalyalıların tanıştığı bu lezzet hakkında bilgi verdi. Öztürk, kase içerisinde dondurma üzerine asırlık lezzetlerimizden olan irmik helvamızı sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Antalyalıları bu lezzetle buluşturmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.  Konuşmaların ardından dua sonrası işyerinin açılışı gerçekleştirildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zeynep Alanyurt
    4 ay önce
    Bu lezzeti daha once Istanbul\'da denemiştim. Buraya da gelmesine çok sevindim. Bundan sobra her hafta mutlaka ordayım. Iyi ki geldiniz...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akdeniz dijital fuarla dünyaya açılacak
Akdeniz dijital fuarla dünyaya açılacak
Antalyaspor revire döndü
Antalyaspor revire döndü