ATAY USLU: KAŞ BUTİK TURİZM İLE YÜKSELİYOR

ATAY USLU: KAŞ BUTİK TURİZM İLE YÜKSELİYOR

TBMM Akdeniz-Pa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ziyaretlerine Kaş ilçesinde devam etti.

05 Ağustos 2019 - 18:49

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ın  Kınık, Ova ve Yeşilköy bölgesinde mülkiyet sorunu olan noktalarda vatandaşlarla istişare ederek, Kaş Belediye Başkanı ve görevlilerle yerinde inceleme yaptılar.

KAŞ BUTİK TURİZMDE BİR MARKA

Ardından, Üzümlü mahalle meydanında hemşerilerle dertleşen Antalya Milletvekili Atay Uslu, "Üzümlü eski adıyla Margaz mahallesinde villa tipi konaklama sistemiyle butik turizm yapılıyor aynı zamanda organik tarım yapılıyor. Kaş butik turizmde bir marka haline geldi. Büyük otellerin olmadığı, butik turizmi hem geliştireceğiz hem de bu turizm için kültür ve çevre'de muhafazakar ve koruyucu  politikalar sürdüreceğiz"dedi.

TARIM VE TURİZM BEREKETLİ GEÇİYOR

Vatandaşlar da turizm de çok iyi bir trend yakaladıklarını ifade ettiler. Tarım da da geçen sezonun çok iyi ve bereketli geçtiğini anlattılar. Hem turizm ile hem de tarım ile kazanmaya devam edebilmek için çalışıyoruz, üretiyoruz. Yapılan hizmetlerden dolayı "Hükümete, vekillere, belediye başkanına teşekkürlerini " dile getirdiler.

KAŞ MUTLU OLSUN DİYE ÇALIŞMAYA DEVAM

Belediye Başkanı  Mutlu Ulutaş'da Kaş'ı daha da güzelleştirmek için, Kaşlıların memnuniyetini arttırmak için projeler ürettiklerini anlattı, Kaş hem güzel hem de insanı, çiftçisi ve turizmcisi ile Mutlu olsun diye çalışmaya devam dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güzelliğinize bir adım önde başlayın: ‘DAY’S KUAFÖR’
Güzelliğinize bir adım önde başlayın: ‘DAY’S KUAFÖR’
 İyi İnsan Hareketi Derneği Genel Kurulu yapıldı
İyi İnsan Hareketi Derneği Genel Kurulu yapıldı