Aydın Özer, "Çocuklarımızın güzel bir geleceği...

Aydın Özer, "Çocuklarımızın güzel bir geleceği olacak."

TBMM’nin 100. kuruluş yıl dönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir açıklama yapan Antalya Milletvekili Aydın Özer, “İnanıyorum ki, 100 yıl önce olduğu gibi, hiçbir güç ulusal dayanışmayı yok edemeyecek. Çocuklarımızın güzel bir geleceği olacak.”

21 Nisan 2020 - 15:04 - Güncelleme: 21 Nisan 2020 - 15:18

CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, yazılı bir açıklama yaparak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yıl dönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. “Büyük bir sevinç ve coşkuyla 100. yıla tanıklık etmekten mutluluk duyuyorum” diyen Özer, açıklamasında şu ifadelerde bulundu:

“Bu ülkenin bağımsızlığı için savaşmış, büyük fedakarlıklar göstermiş kahraman bir neslin torunları olarak çocuk, genç, yaşlı hepimiz büyük bir coşku içinde olmalıyız çünkü 100. yıla tanıklık ediyoruz. Bu büyük bir mutluluktur.

Elbette bu ülkeyi ayrıştırmaya, insanlarımızı kutuplaştırmaya, birlikteliğimizi bozmaya çalışan kötü niyetliler olacaktır. Yine de ben inanıyorum ki, 100 yıl önce olduğu gibi, bugün ve yarın da hiçbir güç ulusal dayanışmayı yok edemeyecek. Çocuklarımızın aydınlık, mutlu, huzurlu ve güzel bir geleceği olacak.

Bu duygu ve inançla, bu toprakların kurtarıcı iradesi, kurucu aklı ve her sorunun çözümünü bulduğumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı olan 23 Nisan, içinde bu gururu yaşayan ve yaşatan herkese kutlu olsun. Tam bağımsızlığımızın simgesi, Cumhuriyetimizin temel taşı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. yıl dönümünde, bu ülkenin umudu ve koruyucuları olan tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYET KEMERİ ÖNEMLİ
EMNİYET KEMERİ ÖNEMLİ
Kepez’de Akademi ilk mezunlarını verdi
Kepez’de Akademi ilk mezunlarını verdi