BAİB’TE YENİ BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU

BAİB'TE YENİ BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin olağanüstü seçimli genel kurulu gerçekleştirildi. Önceki yönetimde başkan yardımcısı olan Ergin Civan ile yarışan Ümit Mirza Çavuşoğlu, 314'e 341 oyla seçimi kazandı.

02 Temmuz 2021 - 11:39 - Güncelleme: 02 Temmuz 2021 - 11:46

Antalya, Isparta ve Burdur illerini kapsayan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğinin (BAİB) dün yapılan olağanüstü seçimli genel kurulu ile yaklaşık 1,5 yıldır boş olan yönetim belirlendi. Hakkı Bahar’ın başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulu üyelerinden 15 kişinin istifa etmesinin ardından yetkinin Genel Sekreterliğe devrolduğu BAİB’de, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle yapılamayan olağanüstü seçimli genel kurul, dün EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

2 LİSTE YARIŞTI

BAİB Olağanüstü Genel Kurulu için daha önceki yönetimde başkan yardımcısı olan tıbbi aromatik bitki sektöründe ihracatçı Ergin Civan ile yaş sebze ve meyve ihracatçısı Ümit Mirza Çavuşoğlu’nun listeleri yarıştı. Seçimi 341’e 314 oyla Ümit Mirza Çavuşoğlu kazandı. Seçimde 75 oy da geçersiz sayıldı.

BAİB Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:  Ümit Mirza Çavuşoğlu, Ramazan Keskin, Mustafa Küçükyaman, Osman Şahlan, Berdan Ber, Hatice Öz, Okan Alanyalı, Ahmet Tekin, Mehmet Özel, Cüneyt Doğan, Cahit Özer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçükkuru, “Altınbeşik Mağarası Kış Aylarında da Ziyaretçiye Açık”
Küçükkuru, “Altınbeşik Mağarası Kış Aylarında da...
Akdeniz Üniversitesi öğretim üyesine TÜBİTAK Teşvik Ödülü
Akdeniz Üniversitesi öğretim üyesine TÜBİTAK Teşvik Ödülü