BAİB’TEN ’ALO İHRACAT DESTEK HATTI’

BAİB'TEN 'ALO İHRACAT DESTEK HATTI'

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından geçtiğimiz ay hizmete açılan “BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI” ihracat potansiyeli olan yeni girişimcilere kucak açıyor.

13 Eylül 2019 - 18:47

-BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI

Antalya, Burdur ve Isparta illerinde faaliyet yürüten ihracatçılara hizmet veren Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak, ihracatı arttırmak adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bölge ihracatının arttırılabilmesi için yeni ihracatçılara ihtiyaç olduğu düşüncesi ile BAİB, girişimcilere destek olabilmek, yol gösterebilmek amacıyla “BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI”nı ihracatı öğrenmek isteyen herkese açık hale getiriyor.

İHRACATA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İPUÇLARI

“BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI” ile ilgili bilgi veren BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı BAHAR, “Artık ürününü yurtdışına satmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyen girişimciler, yurtdışı pazarlar hakkında bilgi almak isteyen herkes, bir telefon ile istediği bilgiye ulaşabilecek. Günümüzde e-ihracat dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmakta. Bu sayede uluslararası pazarlara ulaşmak oldukça kolay. Bu sebeple ihracata yeni başlayacak olan girişimcilerin geleneksel ihracat yöntemleri yerine e-ihracat ile tanıştırılması oldukça önemli. “BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI” ile bu konuda da bilgilendirmelerde bulunulacak. Bu çerçevede sıfırdan başlayıp marka olma yoluna kadar ki süreçte ihracatçı olmak isteyen herkese, her türlü desteği vereceğiz” dedi.

0 530 918 10 00 numaralı “BAİB ALO İHRACAT DESTEK HATTI” tüm girişimcileri ihracatçı olmaya davet ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !