Başkan Esen’den ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Başkan Esen’den ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Kongresi ile güven tazeleyen Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ve yönetimini ziyaret etti.

29 Ocak 2020 - 14:40

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongre ile yeniden göreve seçilen CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ve İlçe örgütünü ziyaret etti. Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyelerinin de katıldığı ziyaret ette Başkan Semih Esen, Belediyenin çalışmaları hakkında Partililere bilgi verdi.

9 AYDA 17 PARK YAPTIK

“Park açılışı yapan bir belediye değiliz” diyen Başkan Semih Esen, 9 ay gibi kısa bir süre içinde 17 park yaptıklarını ve hizmete açtıklarını söyledi. Bununla birlikte Öğretmenevleri Mahallesinde 117 dönümlük alanın ihalesini Konyaaltı Belediyesi olarak aldıklarını ifade eden Başkan Esen, bu park alanını da tamamen çocukların ve de halkın yararına olacak şekilde yeniden düzenleyeceklerini söyledi. Semih Esen, “İhaleye şirket ve şahıs olmak üzere 9 isim katıldı. Ama çok şükür sizler adına, Konyaaltı halkı adına o ihaleyi aldık. Orayla ilgili pek çok şey yapılacak. Otistik çocuklarla ilgili bir takım projeler orada gerçekleştirilecek, çocuklara ve emeklilere yönelik çok şey olacak. Bunları, şimdilik düşüncemiz bu, hiç kimseye kiraya vermeden Belediye olarak kendimiz işletmek. Belediye şirketimiz aracılığıyla kar amacı gütmeden işletmek istiyoruz.” dedi.

ÖĞRETMENEVLERİNE ARBORETUM PARKI

Konuşmasında, Öğretmenevleri Mahallesinde bulunan 30 bin metrekare alana ‘arboretum’ tarzı botanik park yapacaklarını da dile getiren Semih Esen, bu park içerisinde yine çeşitli sosyal ünitelerin yer alacağını söyledi. Ağaç parkta denilen arboretum parkı ile bölgeye yeni bir cazibe alanı kazandırmak istediklerini belirten Başkan Esen, tüm bu projelere çok kısa süre içinde başlayacaklarını ve bölge halkına kaz andıracaklarını kaydetti.

BAŞKAN DURUK’TAN TEŞEKKÜR

Yaptıkları hizmetleri ve projelerini anlatarak Partilileri bilgilendiren Başkan Esen’e teşekkür eden CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ise bölge halkının en iyi hizmeti alabilmesi noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Vekili Şaşmaz:
Vali Vekili Şaşmaz: "Ceza çözüm değil'
Başkan Uysal, ‘Daha iyisi için çalışacağız’
Başkan Uysal, ‘Daha iyisi için çalışacağız’