Başkan Esen, ilk nikah işlemini gerçekleştirdi

Başkan Esen, ilk nikah işlemini gerçekleştirdi

8 Nisan Pazartesi günü mazbatasını olarak Konyaaltı Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Semih Esen, ilk nikah akdini de gerçekleştirdi.

24 Nisan 2019 - 17:00

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ilk resmi nikah akdini gerçekleştirdi. 8 Nisan 2019 tarihinde Konyaaltı Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Semih Esen, belediye personeli Yusuf Kavak’ın kızı Tuğçe Kavak ile Burak Koç çiftinin nikahını kıyarak ilk nikah işlemini de gerçekleştirmiş oldu.

Genç çiftlere mutluluk dileyen Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, “Bugüne kadar hayatınızda anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz dostunuz vardı. Bugünden sonra onlar sizin için daha da değerli olacak, onlar için de siz daha da değerlisiniz. Her şey ilk gün başladığınız gibi güzel olsun. Boyunuzca çocuklarınız olsun. Tırnağınız taşa değmesin, Allah bütün güzellikleri size yaşatsın” dedi.

Başkan Esen, Kavak ve Koç çiftinin nikahını kıydıktan sonra evlilik cüzdanını geline teslim etti. Başkan Semih Esen, Tuğçe ve Burak çiftine ’40 yıl hatrı olsun’ dedi ve fincan takımı hediye ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Harun Sürek “Sanki Çölde Hapsedilmişim” ile karşınızda
Camilerde temizlik seferberliği başladı
Camilerde temizlik seferberliği başladı