BAŞKAN GÜNGÖR, “ÖNCE İNSAN, ÖNCE ÜYE”

BAŞKAN GÜNGÖR, “ÖNCE İNSAN, ÖNCE ÜYE”

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, ekonomide yaşanan istikrarsızlığın Oda üyelerini olumsuz etkilediği belirterek “üye aidatlarımızı mevzuatın bize sunduğu en asgari oranda tutuyoruz” dedi.

24 Eylül 2022 - 11:06

 

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, 9 Ekim 2022 Pazar günü yapılacak olan seçimlere yönelik kampanya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçimlerde ekip olarak mavi listelerde olacaklarını kaydeden Başkan Güngör,  mavi listelerde Oda üyelerinin oylarına talip olduklarını söyledi.

Hazırladıkları projeler ile Manavgat ekonomisini daha da büyütmeyi hedeflediklerini anlatan Başkan Güngör, “Yaptığımız projelerimizi MATSO görev tanımı ve yetki alanı içerisinde yapıyoruz. Hazırladığımız projelerimiz hayatın gerçekleriyle uyumludur. Göreve devam ettiğimiz durumda en kısa sürede gerçekleştirebileceğimiz projelerdir”

 

ÜYE AİDATLARI ALINABİLECEK EN ALT LİMİTTEN ALINIYOR

 “Son yıllarda yaşadığımız ekonomik istikrarsızlığın olumsuz etkilerini hep birlikte yaşıyoruz. Bu durumun gereği olarak, üye aidatlarımızı mevzuatın bize sunduğu asgari oranda tutuyoruz. MATSO; 5174 sayılı kanun kapsamında kurulmuş, tüzel kişiliğe sahip, kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur. Belirlenen bir çerçeve dahilinde faaliyet yürütür. Canınızın istediği gibi, proje yapıp uygulayamazsınız.  Üye aidatlarının düşürüleceğine dair seçim ortamında verilen vaatler, gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatlerdir. Bağlı olduğumuz kanun, üye aidatlarımızın alt limitini ve üst limitini belirlemiştir. Keşke imkanımız olsa da, aidatları daha da düşürebilsek. Çünkü bizim anlayışımız, önce insanı düşünen, üyelerimizi düşünen anlayıştır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
07 Gençlik Antalyaspor Taraftarları Derneğinden Teşekkür!
07 Gençlik Antalyaspor Taraftarları Derneğinden Teşekkür!
Göynük MYO Öğrencisi Usta Şefler Arasından Sıyrıldı
Göynük MYO Öğrencisi Usta Şefler Arasından Sıyrıldı