BATI ANTALYA’DA BAYRAMLAŞMA TRAFİĞİ

BATI ANTALYA'DA BAYRAMLAŞMA TRAFİĞİ

Kurban Bayramında AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu hemşehrileriyle bayramlaştı. Yoğun bir bayramlaşma trafiği ile geçen programlarda Atay Uslu Antalya Merkez, Kumluca, Finike ve yaylalarda hemşehrileriyle bayramlaştı.

14 Ağustos 2019 - 21:44

Bayram Namazını Finike Merkez Camii'nde kılan Atay Uslu namaz sonrası Finikeli hemşehrileriyle bayramlaştı.  Ardından Atay Uslu ve Ak parti milletvekilleri Antalya Valiliğinde Vali Münir Karaloğlu, protokol, bürokrasi ve vatandaşlarla yapılan bayramlaşmaya katıldılar ve Valilik programı ardından Ak Parti Antalya  İl Başkanlığında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen  geniş katılımlı bir bayramlaşmaya iştirak ettiler.

 

2. VE 3. GÜN KUMLUCA, FİNİKE, KAŞ

Milletvekili Atay Uslu, Bayramın 2.gününde Kumluca, Finike, Kaş'ta bayramlaşma programlarında hemşehrileriyle bayramlaştı.  

Milletvekili Atay Uslu bölgedeki güvenlik birimlerini de ziyaret ederek, asker ve polislerinde bayramını kutladı. Jandarma ve Emniyet ziyaretleri  ardından hastaları da ziyaret ederek hem geçmiş olsun temennisinde bulundu, hem de bayramlarını kutladı. Atay Uslu Günçalı, Ernez Yaylası, Arif Mahallesinde ve yaylalar da bayram ziyaretlerinde bulundu. 

Atay Uslu Dini bayramların özel olduğunu ifade ederek "Bu bayramlar yetime, yoksula, garibe, kimsesize yaklaşanların bayramıdır. Bu bayramlar çaresizlere çare olanların bayramıdır. Bu bayramlar, sabrı ve şükrü kuşananların bayramıdır. Bu bayramlar, değerlerimizi yaşayanların ve  yaşatanların bayramıdır. Bayramımız mübarek olsun, huzurumuza, kardeşliğimize, mutluluğumuza vesile olsun " dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK
ANTALYASPOR: 4 GÖZTEPE :3
ANTALYASPOR: 4 GÖZTEPE :3