BEAUTY BOX 1 YAŞINDA

BEAUTY BOX 1 YAŞINDA

Konyaaltı’nda faaliyet gösteren ve bir yıl içinde aldığı geri dönüşlerle adını güzellik sektörüne altın harflerle yazdıran Beauty Box Güzellik Merkezi geçtiğimiz günlerde birinci yaşını kutladı.

14 Ağustos 2018 - 11:40

Beauty Box Güzellik Merkezi’nin başarılı sahibi Fatoş Demirtaş güzellik merkezini, geçtiğimiz bir yılı ve işine olan aşkını okuyucularımız için anlattı. FatoşDemirtaş, “İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum. Her gün sektörümüzle ilgili daha iyisi nasıl olur diye araştırma içerisindeyim. Bundan sonra ki hedefim işimde daha başarılı olmak” dedi. 

HABER: ESRA KÖKSAL 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 

Her güçlü kadının arkasında mutlaka güçlü bir hikâyesininolduğunu söyleyen Fatoş Demirtaş, sektörde ki güçlü duruşunu en başta kendisini sevmesine bağlıyor. Kendi içinde çok mutlu bir kadın olduğunu ve kendini çok sevdiğini belirten Demirtaş, “Hala ilk günkü aşk ve heyecanla işimi yapıyorum. Güzellik bir kadın için olmaz ise olmazdır. Burası benim 4. Çocuğum haline geldi. Ben işletmemi bebek büyütür gibi büyütüyorum. Benim için en büyük mutluluk müşterilerin memnuniyeti. Eğer yapılan işlemlerden memnun kalıp müşterilerim geri dönüş sağlıyorsa bu benim için paha biçilemez bir duygu. Geçtiğimiz bir yıl içinde çok şey öğrendim. Ürünleri, makineleri ve en önemlisi de insanları tanıma fırsatım oldu. Ben bugün burada bu işi yapabiliyorsam buralara gelebilmek için çok ağır bedeller ödedim. Adeta küllerimden doğdum” diye konuştu. 

İŞ YERİMİN VİTRİNİYİM 
Hayatın her anında güzel ve bakımlı olduğunu belirten FatoşDemirtaş kendisine saygısı olanın bakımlı olduğu kanısında. Demirtaş“Bir insan işinde mutlu değilse zaten işini yapamaz ama mutlu ise işe gelirken ayakları geri geri gitmez. Herşeyden önce iş yerimde bir vitrinim. Vitrin olduğum için benim bakımsız olma gibi bir şansım yok ama ben evimdeyken de sabah uyandığımda makyajımı yapar, saçımı tarar, parfümümü sıkar öyle kahvaltı hazırlarım.İşimi ve insanlara hizmet etmeyi seviyorum. Bir kadın iç dünyasında mutlu olmayı bilmeli. İç dünyasında mutluysa onu dışarıya yansıtabiliyor. İç dünyasında mutlu olmayan bir insan çevresinde ki hiçbir şeye sevgiyle bakamıyor. Hayata aşkla bakabilmek gerekiyor. Hayvanlara doğaya çiçeklere. Herşeye sevgi ile bakabildiğin zaman kalbinizin güzelliği yüze yansıyor” diyor. 

BEAUTY BOX HİZMETLERİ 
Lazer epilasyon, ağda, manikür, pedikür, kalıcı makyaj, kalıcı oje, protez tırnak, ipek kirpik, kaş bıyık alımı, bölgesel incelme, cilt bakımı, dermapen, carbon peeling. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
Büyükşehir Belediyesi yatırımlara devam ediyor
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ
TOROSLARDA DUMAN TÜTMELİ