CHP Kepez İlçe Başkanı’ndan ‘Yıldız’lı Teşekkür

CHP Kepez İlçe Başkanı’ndan ‘Yıldız’lı Teşekkür

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, 31 Mart seçimleri öncesinde sahada emek veren ve seçimin son dakikasına kadar çalışan parti örgütüne ve kendilerine destek veren İyi Parti Teşkilatına teşekkür etti

01 Nisan 2019 - 19:25

31 Mart Belediye Başkanlığı seçimlerinde çok iyi bir ivme yakaladıklarını ve özverili bir şekilde çalıştıklarını belirten İlçe Başkanı Servet Yıldız; ‘İlçe örgütümüz olarak doğru bildiğimiz yolda, gecemizi gündüzümüze katarak koordineli bir şekilde çalıştık. Başkan adayımız Dr. Murat Dinç’e Kepez’i armağan etmek için çıktığımız yolda çok iyi bir uyum sergiledik ve seçimleri de bana göre başarıyla noktaladık.’ dedi.

Kepez’in her bölgesini karış karış dolaştıklarını söyleyen Yıldız; ‘Başkan adayımızla birlikte hareket ederek her seçmene dokunduk, her seçmeni dinledik. Başta İl Örgütümüz olmak üzere İl Başkanım Ahmet Kumbul’a, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci’ye, Kepez İlçe Yönetimi’ne, İlçe Kadın Kollarıma, Her iki partinin Antalya Milletvekilleri’ne, Ortak hareket ettiğimiz İyi Parti İl ve İlçe Yönetimine, Kadın Kollarına, belediye meclis adaylarımıza, gönüllü olarak sahada çalışan partili dostlarımıza ve bu zorlu süreçte bizlere omuz veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’ diye konuştu.

31 Mart seçimlerini de değerlendiren Servet Yıldız; ‘İnanıyorum ki sandıktan çıkan sonuç herkesi mutlu etmiştir. Kepez’i kazanma yolunda önemli adımlar attık, ancak olmadı. Bu bir yarıştır ve bizim yarışımız kazanana dek sürecektir. Kepez İlçe Örgütü olarak kendimizi başarılı sayıyoruz ve bize oy veren vermeyen tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !