Cimnastik kulübünden vefa örneği

Cimnastik kulübünden vefa örneği

Antalya Cimnastik Spor Kulübü Başkanı Derya Akcan, bir sosyal sorumluluk projesi olarak 2017 yılından bu yana şehit-gazi evlatlarına ve yetimlere Modern cimnastik, ritmik jimnastik, bale ve modern dans eğitimlerini ücretsiz verdiklerini söyledi.

30 Kasım 2019 - 12:40 - Güncelleme: 30 Kasım 2019 - 12:46

Antalya Muratpaşa bölgesinde faaliyetlerine devam eden, Antalya Cimnastik Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Derya Akcan, 2013 yılında sporsal faaliyetlerine başlayan ve fedarasyona bağlı olan bu kuruluşta çocukların gelişimi adına sporsal faaliyetler ağırlıklı olmak üzere A’dan Z’ye bütünsel bir eğitim verdiklerinin altını çizdi.Modern cimnastik, ritmik jimnastik, bale ve modern dans eğitimlerinin hijyenik, kaliteli ve güvenli bir ortamda gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Akcan, bir sosyal sorumluluk projesi olarak Şehit, gazi çocuklarına ve 3-15 yaş arası yetimlere ücretsiz eğitim verdiklerini duyurdu.

Kontenjan sınırlamasının olmadığı bu proje ile ilgili konuşan Derya Akcan, “Vatan için toprağa düşen ve gazi olanların aziz evlatlarına bir ahde vefa çalışmasına imza attık. İsimlerini bilmesek de memleketimizi ve geleceğimizi korumak için çocuklarımızın huzur, sağlık ve bereket dolu bir Türkiye’de yaşamasını istediğimiz için bu topraklara terini, kanını ve canını hiç çekinmeden katmış bütün kahramanlarımızı minnetle yad ediyor, onların evlatları bizim evlatlarımızdır ve ömür boyu emanetlerimizdir.  Yönetim Kurulumuzun 24 Mayıs 2017 tarihli 30 nolu kararı gereğince Antalya Valiliği izinleri ile Antalya’da yaşayan şehit , gazi, yetim olan 3-15 yaş arası kız ve erkek çocuklarımıza Temel Cimnastik, Ritmik Cimnastik, Bale, Modern Dans eğitimlerini ücretsiz sağlamayı kararlaştırdık. “ dedi.

Akcan, çocukların kulüp antrenmanları ile ilgili ulaşım, malzeme, forma masraflarının da yönetim tarafından karşılanacağının altını çizdi.  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi