DAÜ Mezunu Yılın Gazetecisi

DAÜ Mezunu Yılın Gazetecisi

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen geleneksel basın ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren gazeteciler düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Yarışma'da Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunu Esra Köksal' da Araştırma-İnceleme Dalında yılın gazetecisi seçildi.

18 Aralık 2017 - 19:54 - Güncelleme: 27 Aralık 2017 - 18:46

Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 33. düzenlenen ödül töreninde Kıbrıs Türk Turizm Yazarları Birliği hazır bulundu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mezunu Esra Köksal "Antalya'nın Uyuşturucu Raporu" isimli eseriyle Araştırma ve İnceleme Dalında Yılın Başarılı Gazetecisi seçildi. Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Hasan Kılıç ise ödülünü alan Esra Köksal'ı tebrik etti ve duygularını şöyle ifade etti: 

"Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin organize ettiği yılın gazetecileri ödül törenine Kıbrıs Türk Turizm Yazarlar Birliği yönetimi olarak katıldık. Gecenin benim açımdan en etkileyici ve gurur verici duyduğum anı Araştırma-İnceleme alanında yılın gazetecisi ödülünü alan Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu sevgili Esra Köksal'ın adının açıklanmasıydı. Bir DAÜ Mezunu yılın gazetecisi oldu.Bir kez daha kendisini tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HERŞEYİMİZ TAKSİ
HERŞEYİMİZ TAKSİ
VALİ KARALOĞLU FIEP ZİRVESİ HOŞ GELDİNİZ YEMEĞİNE KATILDI
VALİ KARALOĞLU FIEP ZİRVESİ HOŞ GELDİNİZ YEMEĞİNE KATILDI