Dertlere DEVA olacaklar

Dertlere DEVA olacaklar

Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA Partisi) kurucular kurulu heyeti Antalya’daki teşkilatlanma çalışmaları için kolları sıvadı.

21 Eylül 2020 - 21:11 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 21:30

Genel Başkan Ali Babacan önderliğinde, parti Genel Merkezinin teveccühü, Genel Sekreter Sadullah Ergin ve Teşkilat Başkanı Nihat Ergin’in de katılımı ile düzenlenen tören ile 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle DEVA Partisi Antalya Kurucular Kurulu Heyetinin çalışmalara başladığını duyuran DEVA Partisi İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı, 03 Eylül 2020 tarihinden itibaren kurucu heyette yer alan Ebru Özdemir, Rafet Aslan, Özlem Arlıer, Selda Öner,  Emre Karaşin, Seyit Bekir Yıldırım gibi kıymetli isimlerle il ve ilçe teşkilatlanmaları için hummalı bir çalışma içine girdiklerini kaydetti.

İnternet üzerinden başvurular sürüyor

Antalya’ya DEVA olacak teşkilatlarda görev almak isteyen ve başvurularını internet üzerinden yapan üye ve gönüllüler ile iktidar yürüyüşüne çıktıklarını aktaran Süleyman Akıncı, “Bir yandan pandemi nedeniyle üye ve gönüllülerimizle görüşmelerimizi tek tek ağırlayarak yüz yüze yaptığımız tanışma toplantıları ile devam ettirirken, diğer yandan da 2 binin üstünde başvuruda bulunan üye ve gönüllerimizi kurucu heyet olarak tek tek arayarak tanışma çalışmalarımıza hız kazandırdık. İnternet üzerinden hali hazırda devam eden başvurular yanında, sosyal çevremizde mevcut olan veya genel akım medya sansürüne karşın halkımız içinde en etkin duyulma yöntemiyle kulaktan kulağa yayılarak partimize teveccüh eden üye ve gönüllerimizin, bizlere kişisel telefonlarımızla ulaşmanın yanında, etkin bir şekilde sosyal medyadan da ulaşarak veya referans üzerinden özgeçmiş göndererek mesajlarını iletmektedirler. Gelen mesajlarda coşkuyu, heyecanı ve verilecek görevi sabırsızlıkla beklediklerini görmek bizleri çok mutlu etmektedir” dedi.

‘Kısa zamanda çok yol kat edeceğiz’

Merkez teşkilat binasının nerede olduğu yönünde soruların geldiğini de hatırlatan Başkan Akıncı, henüz çiçeği burnunda olan partinin çalışmalarını geçici bir merkezden yürüttüğünü kaydetti. İl kongresinin ise çalışmaların pandemi sürecine rağmen hızlı şekilde ilerlediğini planladıkları takvime göre olağan kongreyi gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Akıncı sözlerini şöyle sürdürdü: “Teşkilat Merkezimizin açılış töreni için öngördüğümüz tarihe değin, kentin dinamikleri olan sivil toplum örgütlerimize, derneklerimize, yerel basınımıza, kanaat önderlerimize yönelik ziyaretler ile tanışma ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor kısa zamanda çok yol kat etme azmi ile ilerliyoruz. Elbette eksiklerimiz olacaktır, sizlerden gelen geri bildirimler ile bu eksiklikleri en kısa zamanda giderme adına hep beraber çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.  Bizlere, https://devapartisi.org web sitemizden , ayrıca sosyal medya adreslerinden irtibata geçebilir, olumlu – olumsuz yapıcı eleştirilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz”

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muammer Arıcı
    10 ay önce
    Allah kolaylık versin Antalyamız sizin gibi bir başkan ve mütevazi kurucu heyetle Antalyamız ve ülkemizin deva olmasına büyük katkılar yapacağınız kesin biz hep yanınızdayız başarılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muratpaşa ekipleri Gündoğmuş’ta
Muratpaşa ekipleri Gündoğmuş’ta
Antalya Büyükşehir Belediyesi afetzedelerin yanında
Antalya Büyükşehir Belediyesi afetzedelerin yanında