Döşemealtı Halk Eğitim Merkezi’nde yeni eğitim dönemi...

Döşemealtı Halk Eğitim Merkezi'nde yeni eğitim dönemi başladı

Döşemealtı Halk Eğitim Merkezi, 2019-2020 eğitim öğretim yılında 17 kurs merkezinde 61 kurs ile eğitime başladı. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Canat Duru görevlendirme yapılan usta öğreticiler ile toplantı yaparak onlara başarılar diledi.

06 Ekim 2019 - 17:49

Canat Duru yaptığı konuşmada, “Kültürümüzü gelecek nesillere aktaran sizler birer kültür elçilerisiniz, Halk eğitim yaygın eğitimin merkezi ve en büyük öznesidir. Buralarda sizin aracılığınız ve sizin bilgi birikiminiz ve emeğinizle vatandaşlarımızın hem kişisel gelişimlerine hem sosyal gelişimlerine katkıda bulunmakta hem de aile bütçelerine katkı yaparak üretken insanların yetişmelerine vesile olmaktadır. Müdür yardımcılarımız Nermin Kırmızı Uzun , Mevlüt Uğur ve idari personellerimize çok teşekkür ediyorum. Onların gayretli ve titiz çalışmaları sayesinde geçen sene 502 kurs ve 12 bin 120 kursiyer kazandırdık. Bu başarıyı bu sene daha yukarıya çıkarma gayretindeyiz. Bu da sizin özverili çalışmalarımız ile olacak dedi. Müdür Duru Aynı zamanda liseden mezun olan öğrencilerimize yönelik Üniversite hazırlık kursları , Lisans ve ön lisans öğrencilerimize yönelik KPSS kurslarımız açıldı. Bu kurslara da 62 kursiyerimiz kaydoldu. Başarılı bir yıl geçmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Meryem Şahan
    9 ay önce
    Sayın müdürümüz Canat Duru ya, sayın müdür yardimcilarimiz Nermin Kırmızı Uzun ve Mevlüt Uğur\'a teşekkür ediyoruz. Umarım güzel ve verimli çalışmalar yapacağımız güzel bir eğitim öğretim yılı olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırcami'de tarihi an
Kırcami'de tarihi an
THY, Rusya'da 6 şehire uçacak
THY, Rusya'da 6 şehire uçacak