"Dost meclisi"nde ’sağlık ve spor’ konuşuldu
Reklam

"Dost meclisi"nde 'sağlık ve spor' konuşuldu

Şehrin gündemine dokunmak, çözüm üretmek, ortak akıl etrafında buluşarak, katmadeğer yaratmak amacıyla birbirinden değerli iş insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu ‘Dost Meclisi’ platformu bu hafta Mustafa Çilingiroğlu başkanlığında toplandı. 

26 Ekim 2018 - 19:35 - Güncelleme: 26 Ekim 2018 - 19:48

 


Başta Antalya olmak üzere bu kentte yaşayan her ferdin yararına yönelik bilgilerin paylaşıldığı Dost Meclisi’nin bu haftaki konukları arasında Bolbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Cumali Akcan ve Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu yer aldı. 

 


Dost Meclisi’nin bu haftaki konuklarını kahvaltıda ağırlayan başkan Mustafa Çilingiroğlu, buluşmada; “Her buluşmada olduğu gibi bugün de çok önemli konuklarımız var. Bu platformu hayata geçirirken samimiyet, doğallık ve hiçbir çıkar gözetmeksizin hareket etme üzerine bir karar aldık. Amacımız bu kente bu coğrafyaya ve bu ülkeye yönelik güzel şeyleri çoğaltmak yaymak oldu.  Çünkü; “dost" olarak nitelenebilecek kişilerle bir araya gelip toplanma kadar bu meclise davet edilen gelen insanların da bu meclisin maneviyatını idrak etmelerini istiyoruz. Derdimiz samimiyet, derdimiz çözüm üretmek, derdimiz kentimizin, bölgemizin ve ülkemizin güzel günler görmesi. İşte bu vesileyle bugün yanımızda olan iki konuğumuza da katılımları için çok teşekkür ediyorum” dedi. 


Dost meclisi’nin konukları arasında Bolbey Gıda yön. Kur. Başkanı ve Spor İl müdürü olunca meclisin gündemi de sağlıklı spor ve sağlıklı tavuk ürünleri oldu. Spor ve spora yönelik yapılan yatırımlar hakkında ve özellikle gençlere yönelik yaptıkları hizmetler hakkında bilgi veren Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu her şartta Antalya’da sporu sevdirmeye çalıştıklarının altını çizdi. Bolbey Gıda Yön. Kur. Başk. Cumali Akcan da besin zincirinde çok önemli bir halka olan tavuk ürünleri ve tavuk tüketimi hakkında önemli bilgiler verirken, sağlıklı tavuk ve tavuk tercihinde nelere dikkat edilmesi noktasında önemli bilgiler aktardı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanlılardan görkemli organizasyon
Vanlılardan görkemli organizasyon
DSP Güneşkent ile aydınlatacak
DSP Güneşkent ile aydınlatacak