"Dost Meclisi"ne Yoğun İlgi 

"Dost Meclisi"ne Yoğun İlgi 

Odağında önce insan önce kent bilinci olan birbirinden kıymetli iş ve yönetim insanlarının bir araya gelmesiyle oluşan ‘Dost Meclisi’nin her toplantısına katılım ve ilgi giderek artıyor. Kuruculuğu Mustafa Çilingiroğlu tarafından yapılan Dost Meclisi’nin bu haftada birbirinden değerli katılımcıları oldu.

15 Aralık 2018 - 18:46 - Güncelleme: 16 Aralık 2018 - 11:42


Şehrin gündemine dair sorunlarına dokunmak, çözüm üretmek, ortak akıl etrafında buluşarak, Antalya’ya ve bu kentte yaşayanlara katmadeğer yaratmak amacıyla birbirinden değerli iş ve yönetim insanlarının bir araya gelerek oluşturduğu ‘Dost Meclisi’ platformu her geçen gün büyümesini sürdürüyor. 
Dost Meclisinin bu haftaki konukları arasında; Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu başta olmak üzere, AK Parti eski milletvekili Hüseyin Samani, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, Delphin Hotels Yönetim Kurulu Üyesi, turizmci Tolga Cömertoğlu ve MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy da vardı… 
Yemen Kahveleri Sahibi ve Dost Meclisi Başkanı ve Kurucusu Mustafa Çilingiroğlu, her toplantıda Antalya’nın çok önemli iş, yönetim ve siyaset insanlarını meclislerinde görmekten dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, bu gelişimin ve büyümenin daha da artmasını istediğini belirtti. Antalya’nın çok önemli bir kent olduğuna vurgu yapan Çilingiroğlu, “Antalya, ekonomisi potansiyeli ve iç zenginlikleriyle bambaşka bir kent. Bu kente katkı veren, katma değer yaratan, üreten her iş insanının ya da yöneticinin kıymetini biliyoruz. Zaten bu meclisin amacı da yüreği bu kent için atan insanları buluşturmak. Bugün de çok güzel bir buluşmaya daha imza attık. Bugün bizi ağırlayan spor alanında, gençlerimize ve kentimize büyük kazanımlar sağlayan Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Dost Meclisi’ne Övgü… 
Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu da böylesi önemli isimlerin bir araya geldiği ‘Dost Meclisi’ni ve onun varlığını çok önemsediğini belirterek, Antalya’da spor adına yaptıkları hizmetler ve yatırımlar hakkında önemli bilgiler aktardı. Turizmci Tolga Cömertoğlu ise turizmde yaşanan sıkıntılara rağmen 2018’in iyi geçtiğini ama 2019’un daha da iyi olacağını bu anlamda güzel bir gelecek sezon öngördüklerini toplantıya katılanlarla paylaştı. AK Parti Eski Vekili Hüseyin Samani de tekrar bir adaylık düşünmediğini, vekillik, meclis üyeliği, il başkanlığı gibi çok önemli görevlerde bulunduğunu yeni yüzlere yol açmak gerektiğini belirtti. Tolga Cömertoğlu ve Hüseyin Samani ayrıca; Dost Meclisi platformunun çok naif duygularla oluşmuş ve çok yerinde bir platform olduğunu vurgulayarak bu meclisi hayata geçiren, devamlılığını sağlayanlara teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muratpaşa’da ders zili çalıyor
Muratpaşa’da ders zili çalıyor
Antalyaspor: 2 Kayserispor: 2
Antalyaspor: 2 Kayserispor: 2