Dr. Neşe Toker ‘’Millet bizi çağırıyor’’

Dr. Neşe Toker ‘’Millet bizi çağırıyor’’

Antalya’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener rüzgarı esti. Akşener’e ziyaretleri süresince eşlik eden İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi ve 27. Dönem milletvekili adayı Dr. Neşe Toker yoğun ilgiden dolayı Antalyalılara teşekkür ederek ‘’Millet bizi çağırıyor’’ dedi.

05 Mayıs 2022 - 15:45‘’Esnaf isyanda’’
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir dizi ziyaretler için 2 gün Antalya’da programlara katılıp esnafı ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Meral Akşener’e eşlik eden İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi ve 27. Dönem milletvekili adayı Dr. Neşe Toker Kepez ve Muratpaşa ilçelerinde, mitinge dönüşen esnaf ziyaretleri de yaptıklarını söyleyerek esnafın büyük bir sıkıntı içinde olduğunu belirtti. Esnaf ziyaretlerinin her ilde olduğu gibi Antalya’da da mitinge dönüştüğünü söyleyen Toker ‘Hemşehrilerimizin Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’e olan sevgi seli esnaf ziyaretinin mitinge dönüşmesini sağladı. Dedi.. Esnafın maalesef gelirleri giderlerini karşılamıyor ve dükkanlarını kapatmakla yüzleşmiş durumdalar. ‘Yeter artık’ diyen esnafımızın sonuna kadar yanında olup , düzene dur demek istiyoruz’’ dedi.

‘’Şu yüzük var ya şu yüzük’’
Dr. Neşe Toker ve  miting alanındaki tüm Antalyalılar, Meral Akşener’e yüzüklerini gösterdiler. Bu vatandaşlarımıza Sn.Meral Akşener şunları söyledi ; bazı hatırlatmalar yaptı;
‘’Şu yüzük var ya şu yüzük... İşe şu yüzükle başlayanlar...Sizin çocuklarınıza dünyayı gezin diyor. 20 lirası olmayan çocuklarınıza dünyayı gezin diyor duyuyor musunuz? Bu yüzüğün sahibi, cebinde 10 lirası olmayan çocuklarınıza aromalı kahve için diyor duyuyor musunuz? Bu yüzüğün sahibi, sofrasında smoothie içiyor biliyor musunuz? Bu harami ve haram düzeni, helal oylarımızla sandıkta demokrasiyle değiştirmek, bunları da emekliye sevk etmek İYİ Parti'nin bu büyük Türk devletinin görevi olacak.
HARAMİ DÜZENE SON VERİLECEĞİNİ ifade eden  Genel Başkan  ile İyi Parti İl Başkanı , Dr. Neşe Toker ,Belediye Başkanları ve diğer Kurucu Üyeler ile ANSİAD iftar yemeğine iştirak etmişlerdir. İftar öncesi Antalyalı Sanayici İş Adamları ile kapalı toplantı yapılmış ve fikir alışverişinde bulunulmuştur.
İki günlük ziyaret bitiminde  Genel Başkan Sayın Meral Akşener'i Dr.Neşe Toker ve Teşkilat,bürokrat ve vatandaşlarımızdan oluşan kalabalık bir grup Havaalanından yolcu etmiştir.
Havaalanındaki toplantıda Genel Başkan ;   Dr.Neşe Toker ve oradaki heyete , ziyaretinde çok güzel çıkarımlarda bulunduğunu, Antalyalı hemşehrilerimizin yoğun ve yüksek teveccühü den çok memnun olduğunu, "İKTİDARIN AYAK SESLERİNİN ANTALYADA ARTIK DUYULDUĞUNU" ifade etmiştir.  

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TARIM MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
TARIM MUHABİRLİĞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
MATSO’DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI KONUŞULDU 
MATSO’DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI KONUŞULDU