Emniyet Müdürü Ulucan bayram ziyaretlerini sürdürüyor

Emniyet Müdürü Ulucan bayram ziyaretlerini sürdürüyor

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ve Eşi Selda Ulucan Kurban Bayramı Münasebetiyle Huzurevini ve Şehit, Gazi ve vefat eden personelin ailelerini ziyaret etti

14 Ağustos 2019 - 20:47

Şehit ve gazi ailelerine uğradılar

Ulucan ve eşi önce huzurevi ziyareti gerçekleştirerek, burada barınan yaşlı vatandaşlarla hasbihal edip, bayramlaştı. Bu ziyaretin ardından çift, 29 Mart 2006 yılında Diyarbakır il merkezinde çıkan olaylar esnasında yaralanan Polis Memuru Vazife Malülü Murat Yalçın ve ailesini yine 15 Aralık 1980 yılında Tokat ili Zile ilçesinde görev yapmakta iken; görevi başında uğradığı silahlı saldırı sonucunda şehit olan Başkomiser Osman ERTÜRK’ün ailesine bayram ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, şehit ve gazi yakınlarına yönelik yaptığı konuşmada, Emniyet Teşkilatının her daim yanlarında olduğunu millet ve bayrak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerine destek olmanın en önemli görevleri olduğunu belirterek, şehit ailesine tekrardan başsağlığı sabır dilemişler ve kurban bayramlarını kutladı.

Son durak Polis Merkezi

Ulucan çifti son ev ziyaretini Antalya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli iken 11 Ekim 2018 günü işe gitmek için çıktığı sırada kalp krizi geçirerek vefat eden Polis Memuru Bilal ÖZDAL’ın ailesine giderek başsağlığı dileklerini iletti. Emniyet Müdürü ve eşinin son durağı Fatih Polis Merkez Amirliği oldu. Burada görevli personele vazifelerinde kolaylıklar dileyen Ulucan çifti personelle bayramlaşmayı ihmal etmedi .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTAB üyelerinin seçimi gerçekleşti
ANTAB üyelerinin seçimi gerçekleşti
Altınova’ya okul müjdesi
Altınova’ya okul müjdesi