Emniyet Müdürü Ulucan’dan 19 Mayıs kutlaması

Emniyet Müdürü Ulucan'dan 19 Mayıs kutlaması

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

18 Mayıs 2019 - 14:56

Ulucan duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı: "Milletimizin tarih sahnesinde bir defa daha ayağa kalkışının, sesinin yükselişinin ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş yolunda milli mücadelemizin ilk kıvılcımının atılışının 100. yılını kutlamanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.Kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinin ancak Türk gençliğinin çalışkanlığı ve azmiyle başarılabileceğini düşünen ATATÜRK, bunun ancak gençlerin omuzlarında yükseleceğine olan inancıyla, bu günü ülkemizin geleceği olan Türk gençliğine armağan ederek, Cumhuriyetimizin muhafazası ve savunulması görevini  en çok güvendiği Türk gençliğine vermiştir.

İnanıyorum ki! gençlerimiz, 19 Mayıs ruhuyla birlikte istiklalimize, istikbalimize ve Cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkacak; tarihimizden aldıkları ilhamla, medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, başta bu değerli emaneti sonsuza dek yaşatarak, gelecek nesillere iletecek gençlerimizin olmak üzere, vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !