Emniyetin öğrenci bilgilendirme faaliyetleri sürüyor

Emniyetin öğrenci bilgilendirme faaliyetleri sürüyor

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri çocuk ve gençlerin suçlardan korumak, algı seviyelerine göre bilinçlendirmek, koruma tedbirleri hakkında bilgilendirmek amacıyla Kepez İlçesi, Hüsnü Karakaş Mahallesi İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde stand açtı.

22 Ekim 2019 - 14:00

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerimiz tarafından Kepez İlçesi, Hüsnü Karakaş Mahallesi İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okul idarecileri ve öğrencilerinin Barış Pınarı Askeri Harekâtına destek olmalarını sağlamak amacıyla stant açılarak etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Antalya İl Müftüsü, Kepez İlçe Müftüsü, Kepez Emniyet Müdür Yardımcısı, Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili ve öğretmenler katıldı.

Etkinlikte Kuran’ı Kerim tilaveti, şiir dinletisi, video gösterilerinin sonunda Harekâta destek için dua okundu. Öğrencilerin kendi elleri ile yapmış oldukları boyunlukların harekâtta görev yapan asker ve emniyet güçlerimize gönderilmesi amacıyla Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edilmesi ile program son buldu.  Öğretmenler, katılımcılar ve öğrenciler olmak üzere toplam 400 kişinin katıldığı etkinliğin  bitiminde öğrencilere, dergi, broşür, Emniyet Haber Bülteni, emniyet logolu tükenmez kalem, not defteri  ve anahtarlıklar dağıtıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK
Güzelliğinize bir adım önde başlayın: ‘DAY’S KUAFÖR’
Güzelliğinize bir adım önde başlayın: ‘DAY’S KUAFÖR’