EMO 2021 YILI GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ

EMO 2021 YILI GELENEKSEL GECESİ DÜZENLENDİ

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Elektrik Mühendisleri Odası`nın 67`inci, Antalya Şubesi`nin 27`inci kuruluş yılı etkinliğini 4 Aralık 2021 Cumartesi günü Su Hotel`de çok sayıda EMO Antalya Şubesi üyesinin, Şube çalışanlarının ve davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

08 Aralık 2021 - 12:10

 

Geceye Elektrik Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası Şubeleri Yönetim Kurulu üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Denetleme ve Onur Kurulu üyeleri, TMMOB’ye bağlı diğer meslek odalarının ve bazı kurum ve kuruluşların temsilcileri, çok sayıda üyemiz ve aileleri ile birlikte yaklaşık 400 kişi katıldı.

 

Geleneksel Gecesinin açılış konuşmasını yapan EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban TAT konuşmasına, EMO Gecesine katılan tüm üyelere ve misafirlere hoş geldiniz diyerek başladı.

 

Şubemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen; Temsilcikten başlayıp şube oluşumu sürecine kadar ve daha sonrasında yönetimlerde görev almış Başkanlarımıza; Yönetim Kurulları üyelerine; oda çalışmalarda odamıza daha iyi daha güzel hizmetler üretmesi için katkı koyan emek harcayan İl ve İlçe Temsilcilerine; İş yeri Temsilcilerine; Komisyon Başkanlarına ve Komisyonların değerli üyelerine; meslektaşlara; birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyeleri ile şube çalışanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden TAT, ayrıca mesleğe yıllarını verip, vefat eden üyelerimizi de andı.

 

Şaban TAT konuşmasının devamında; “Şubemizi bu günlere getirmenin haklı gururunu yaşarken mesleğimiz ve Odamıza emek veren değerlerimizi de onurlandırmak için bugün burada hep beraberiz. Mart 2020’den itibaren herkes gibi biz de iş alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren bir süreç yaşadık. Her şeye rağmen yine bu süreçte, üyelerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri aksatmadan devam ettirdiğimizi ve üyelerimizin tüm işlemlerini, çalışmalarımızı üye, dayanışma ve dijitalleşme üçgeninde hizmetlerimizi gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz " diye konuştu.

 

Mesleğimizin, Meslektaşlarının ve Antalya`nın sorunlarını her platformda dile getirdiklerini belirten ve ilk günden beri birlikte üreten, birlikte yöneten anlayışı dizayn etmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden TAT; EMO Antalya Şubesi`nin gücünü örgütlü üyesinin katkısından aldığını ifade ederek, diğer yandan üyelerine yönelik eğitim, bilgilendirme ve her türlü destek çalışmaları içerisinde olduklarını, bir yandan da asli görevleri olan kamusal hizmet çalışmaları yaptıklarını söyledi.

 

Şaban TAT‘ın açılış konuşmasının ardından Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA konukları selamladı. 

 

Konuşmaların ardından meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerinden geceye katılanlara onur plaketleri ve belgeleri Şube Yönetim Kurlu Başkanı Şaban TAT tarafından verilirken, gecede üyeler arasında hediye çekilişi de yapıldı. EMO üyelerinin aileleriyle birlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiği gecede, 10. Yıl Marşı`yla coşku en üst seviyeye çıktı. Ellerinde Türk bayraklarıyla hep birlikte 10. Yıl Marşı`nı söyleyen üyeler, müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

 

 

Meslekte 25 yılını dolduran üyeler: Tülay KOÇ, Bülent ŞAHİNTÜRK, Osman ŞAHİN, Murat ÖZKARABEKİR, Zeynep Elif HAVADAR, Oktay Anıl YARGIÇ, Mahmut ÜNVER, Hamza DİLSİZ, Şakir AVCI, Kemal SANDIKÇI, Cemal KAFA, Ercan KEŞKEK, Erol ŞİMŞEK, Tuncay NUZUMLALI, Mustafa KALIPSIZ, Halil ALAÇAM, Tarkan ATİLLA, Duran DİNDAR, Mesut EKİCİ, Musluhiddin Oktan USLU, Aytuğ ARIK, Hüseyin Cem GÖKSU, Erol YALÇIN, Uğuz ÖVEYİK, Erhan ONGUN, Fatih ASLAN, Altan DEMİR, Erdem Arif CENGİZ, Ramazan PAKIR, Sibel ALAÇAM, Fahri Erkan ERÇİFTÇİ, Kemal BODUR, Seyhan ERDENİZ, Tolga YALÇIN, Levent AYAZ, Recep ALKAN, Osman ERKAN, Uğur Osman KOÇ, Mustafa ARI, Mehmet SAVAŞ, Ali Fatih YİĞİT

Meslekte 40 yılını dolduran üyeler: Mustafa ÇEKİÇ, Mustafa KILIÇ, Mehmet Muhsin TÜLEK, Rıfkı KOCAMAN, İbrahim VAROL, Aydın BERBER, Kaya ÖRSOĞLU, Mehmet Taylan ŞEKERCİ, Hüseyin KANDEMİR, Özden ÖZKAN, Süleyman Murat YARDIMSEVER, Hüseyin Kemal DOKUZOĞLU, Ömer ERDOĞAN, Gazanfer GENCER, Mehmet GIREP, Kenan Öner ERKAYA, Mesut YAMAN, Fethi YALÇIN, Hüseyin TULA, Kazım UĞUR, Bolat ALAN, Turhan ERMERGEN, Gönen KARATAŞ, Hikmet Mete BENDERLİ, Necati VARLI, İlyas ÜLGEN, Ahmet Hikmet ÇAĞLAR, Sefer TUNÇ, Mustafa ERGÜN

 

Meslekte 50 yılını dolduran üyeler: Mehmet ÇOBANOĞLU, Mustafa BİLGİN, Ömer VURAL, Mustafa Kemal KOCAMUSTAFAOĞULLARI, Yaşar OKŞAŞOĞLU, Mustafa AKGÖZ, Mustafa YAPRAK, Fuat YILMAZ, Fikret ÇELİK

Meslekte 60 yılını dolduran üye: Hikmet NURSAL

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kepez’den ‘Sömestir Kampı’ 
Kepez’den ‘Sömestir Kampı’ 
“MİLLETİN OYUYLA MİLLETE KUMPAS KURULMAZ”
“MİLLETİN OYUYLA MİLLETE KUMPAS KURULMAZ”