English Time’dan sosyal sorumluluk tır gezisi “Time Travel”

English Time’dan sosyal sorumluluk tır gezisi “Time Travel”

English Time, Türkiye’nin dört bir yanını “Time Travel” tırı ile gezerek eğlenceyle eğitimi bir araya getiriyor. Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında “Time Travel” tırının içerisinde temel İngilizce eğitimi ve eğlenceli etkinliklerle tüm Türkiye’ye İngilizceyi sevdirmek adına yola çıkıldı.

22 Temmuz 2019 - 12:46

English Time Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şimşek, “Time Travel tırıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2-3 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Ücretsiz eğitimler, eğlence aktiviteleri ve konserler de düzenleyeceğimiz etkinliğimize, küçük büyük ayırt etmeksizin herkes katılabilir” mesajını verdi.

Türkiye’ye İngilizceyi sevdirmeyi hedefleniyor

Time Travel eğitim tırı ile Türkiye’de İngilizce öğrenmeyen kimse kalmasın diyen English Time Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şimşek, “Projeye başlarken dünyayı global bir köy olarak hayal ettik. Dünyanın ortak dili İngilizceyi ülkemizde ne yazık ki hemen herkes öğrenemiyor. Biz istiyoruz ki, ülkemize gelen turistlerle köydeki Mehmet amca da İngilizce konuşsun, pazarda çalışan Ayşe teyze de. İlk hedefimiz Ege ve Akdeniz gibi tatil beldeleri. Yabancı turist sayısının yoğun olduğu bölgeler. Herkes eşini dostunu alıp eğlenmeye ve İngilizce öğrenmeye gelebilir. 2-3 Milyon kişinin hayatına dokunmak istiyoruz.” dedi.

“Time Travel ile 5 kişiyi Avrupa tatiline gönderiyoruz”

Şimşek, “proje bizim için manevi yönden oldukça önemli, dolayısıyla ne kadar çok kişiye bir İngilizce kelime bile öğretsek, o kadar kardır diye düşünüyoruz. Eğlenceli aktivitelerin yanında, organizasyon sırasında tırımızı ziyaret eden bireyler, ücretsiz English Time Seviye Tespit Sınavı’na katılarak seviyelerini öğrenebilecekler ve her bir katılımcıya hikaye kitabı hediye edeceğiz.. Time Travel Organizasyonumuz bitince, organizasyon boyunca English Time Seviye Tespit Sınavı’na katılmış kişiler arasından çekilişle 5 kişiye 2 hafta Londra eğitimi ve 5 kişiye Avrupa turu hediye edeceğiz.

Time Travel’da ücretsiz eğitim setleri ve danışmanlıklar verilecek

Yarışmalarda, kazananlara ücretsiz eğitim alabilecekleri ücretsiz eğitim paketleri, eğitim setleri ve materyalleri, indirim çekleri ve ekstra promosyonlar hediye edilecek. Ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlığı ve yurt dışında eğitim görmek isteyenlere ise ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı sunulacaktır.

20 Temmuz 25 Ağustos tarihleri arasında, Ege ve Akdeniz’in tüm illerinde

Marmara Bölgesi, Ege, Akdeniz Bölgesinde ki tüm sahil kesimlerinde, Tekirdağ’dan, Çorluya, Çanakkale’den Edirne’ye, Balıkesir’den, Akçaya, İzmir’den Çeşmeye, Alaçatı’dan Didim’e, Kuşadası’ndan Bodruma, Marmaris’ten Fethiye’ye, Antalya’dan Kaşa, Alanya’dan Mersine  kadar tüm illerde Time Travel tırı ile etkinlikler düzenlenecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalyaspor 0-3 Göztepe
Antalyaspor 0-3 Göztepe
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK
KAŞ, VİZYON PROJELERLE MUTLU OLACAK