ENVAR’DA “BİZ” ETKİNLİĞİ

ENVAR’DA “BİZ” ETKİNLİĞİ

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları Ortaokulu, yine bir ilke daha imza attı.zel Antalya Envar Eğitim Kurumları Ortaokulu, yine bir ilke daha imza attı.

18 Ekim 2018 - 21:13

 

 

Envar Okulları Ortaokulu 7-C sınıfı velileri ve öğrencileri, Görsel Sanatlar Öğretmeni Mehmet Akdağ'ın tasarladığı oyunlarla eğitime, “Farklı Kollardan Ortak Hedefe” etkinliği ile çığır açan bir bakış açısı getirdi.

Envar Koleji’nin bahçesinde düzenlenen etkinlik ile,katılımcı veli ve öğrencilerin birbirlerini duymalarını, strateji ve taktiklerdeki her türlü değişikliği hızlı bir şekilde cevap vermelerini çalışma durumlarını düzeltmelerini ve oyun ilerledikçe ortaya çıkan sorunları çözmelerini öğretmek amaçlandı. Oyunun düzgün bir şekilde düzenlenmesi ile tüm katılımcı veli ve öğrenciler takımı inanılmaz derecede birleştiren birçok olumlu duyguya sahip olarak BEN değil BİZ olmanın tadına vardılar, farkını yaşadılar.

Envar Okulları Kurucu Temsilcisi Dr. Mehmet Karakayalı ile Envar Okulları İlkokulu ve Ortaokulu Kampüs Müdürü Yüksel Arslan'ın da katılım gösterdiği strateji geliştirme oyunları eğlenceli anlara sahne oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kepez genç zihinlere ufuk açıyor
Kepez genç zihinlere ufuk açıyor
Manavgat Değirmenli’de  köprü inşaatı yükseliyor
Manavgat Değirmenli’de köprü inşaatı yükseliyor