ENVAR OKULLARININ "eTWİNNİNG" PROJE ORTAĞI CAN...

ENVAR OKULLARININ "eTWİNNİNG" PROJE ORTAĞI CAN AZERBAYCAN OLDU

eTwinning projesi kapsamında “İki Devlet Bir Millet” ismiyle Azerbaycan ile Envar Okullarının proje ortaklığı kabul edilmiştir. 

19 Şubat 2021 - 15:29 - Güncelleme: 19 Şubat 2021 - 15:34


Tarihin ilk sayfalarından bugüne kadar aynı duyguları, aynı hedefleri yüreğinde hissetmiş ve sonsuza dek birbirine sıkı sıkıya kenetlenmiş kader birliği yapmış iki ülkenin evlatlarının birbirini daha yakından tanımasını sağlamayı hedefleyen proje tüm paydaş okullar tarafından kabul edildi.
Envar Okulları İlkokul-Ortaokul Müdürü Yüksel Arslan proje ile ilgili; “Farklı coğrafi bölgelerde, farklı yapıda fakat içinde yaşayan milletlerin bir o kadar aynı olduğu sadece dil de değil gönülde de ‘İki Devlet Bir Millet’ olma duygusunun içselleştirilmesine bu projeyle katkı sağlama düşüncesinde olduklarını belirtti.
Envar Okulları etwinning Proje Koordinatörü Mehmet Akdağ; “Azerbaycan-Türkiye” arasındaki asırlardır süren gönül bağının çelik bir ipliği olma hedefiyle projeyi devam ettireceklerini belirtti. Yaşanılan bu süreçte böyle değerli bir projeyi hayata geçiren ve katkı sağlayan tüm emek sahiplerine teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Parti’den ‘Toplumun Temeli Kadın’ paneli
İyi Parti’den ‘Toplumun Temeli Kadın’ paneli
Arkeolojinin Işığında Antalya Hikayeleri
Arkeolojinin Işığında Antalya Hikayeleri