Envarlı Öğrenciler Kitap Fuarında

Envarlı Öğrenciler Kitap Fuarında

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce 10. düzenlenen Antalya Kitap Fuarı, kapılarını bu kez öğrencilere açtı. Envar Okulları İlk ve Ortaokul öğrencileri de fuarda, her türlü kitabı görme ve edinme şansına eriştiler.

18 Ekim 2019 - 13:02

 

Kitap Fuarı’nın kendileri ve öğrenciler için oldukça verimli geçtiğini belirten Envar Koleji İlk ve Orta Okullar Müdürü Yüksel Arslan, şunları söyledi: “Envar Okulları ailesi olarak eno 4/4'lük eğitim modelimizle bilginin ışığında ilerlemeye ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Gelenekselleşen fuar ziyaretlerimize 10. Antalya Kitap Fuarını da ekledik. İlkokul 4.sınıf öğrencilerimiz ve Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz öğretmenleri rehberliğinde ilgi ve yaşlarına uygun kitap stantlarını gezerek bilgi ve hayal dünyalarına yatırım yaptılar. Yazarlarla söyleşi etkinlikleri, atölye çalışmaları ve imzalı kitap alma fırsatı yaşayan öğrencilerimiz, kitaplarla dolu bir gün geçirdi.”

Kitap Fuarı’nda her türlü kitaba ve yayına ulaşabildiklerini kaydeden Yüksel, “Pablo Neruda'nın da dediği gibi 'Bilgi bir ışık gibidir. Sızacak bir yer bulur ve içeri girer.' 24 yıllık eğitim tecrübemizle öğrencilerimize bilginin sızacağı kapılar aralamaya devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MALCOLM X'İN kızı Şahbaz babasını anlattı
MALCOLM X'İN kızı Şahbaz babasını anlattı
Dünyaya Haykıralım 813 Yıldır Akdeniz Evimiz
Dünyaya Haykıralım 813 Yıldır Akdeniz Evimiz