Esmeray’dan Türk Kızılayı’na ziyaret

Esmeray'dan Türk Kızılayı'na ziyaret

Türk Kızılayı Antalya Şubesi'nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Antalya Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray, Şube Başkanı Esra Özkoç'un da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

08 Mart 2019 - 11:41 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 12:47

KIZILAY'A ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Antalya Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray, geçtiğimiz günlerde göreve gelen Türk Kızılayı Antalya Şubesi Bakanı Av. Esra Özkoç'a ve Yönetim Kurulu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Güllük'teki hizmet binasında gerçekleşen buluşmada Kızılay'a övgüler yağdıran Esmeray, gönüllülük esasına göre çalışan afet ve acil durumlarda Türk halkının her daim destekçisi olan Türk Kızılayı ve personeli ile gurur duyduklarını söyledi. Esmeray, "Bu kutsal görevi ifa eden Kızılay'a sonsuz şükranlarımı sunuyor, Türk Kızılayı Antalya Şubesi'nin yeni yönetimine başarılar diliyorum" dedi.

ÇITAYI YUKARI ÇIKARTACAK

Türk Kızılayı  Antalya Şube Başkanı Av. Esra Özkoç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özkoç, Türk Kızılayı'nın sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bir marka olduğunu belirterek, "Aldığımız bayrağı ekip olarak daha yükseklere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Seyirci kalmayı değil, gönüllü olmayı tercih ediyoruz. Yok etmek yerine yaşatmanın dünyasına, gönüllüler dünyasına davet etmek istiyorum. Kızılay’ı tanıtmak ve gelirleri arttırmak için çeşitli projeler geliştirerek, maddi durumu yetersiz olan vatandaşlarımızı Kızılay’la buluşturacağız" dedi. Başkan Esat Esmeray ziyaretin sonunda Özkoç'un ve kadın yöneticilerin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutladı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsmail yılmaz
    2 ay önce
    Abicim senin gibi böyle gönlü güzel Allah rızası için hayırlı işlere gönüllü o*** değerli büyüklerimiz oldukça bu yolda gençlerimiz yalnız değillerdir. Başarılar diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"EĞİTİMDE BAŞARI BU ÇATININ ALTINDA"
'TAZI KANYONU'
'TAZI KANYONU'