Finike’de 2 mahallenin içme suyu sorunu çözüldü

Finike’de 2 mahallenin içme suyu sorunu çözüldü

İlçe ziyaretleri kapsamında muhtarlarla bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek taleplere hızla çözüm üretiyor. Finike ziyaretinde Kale Mahalle Muhtarı Tahsin Ulutaş’ın su basıncının az olmasıyla ilgili talebi, Başkan Böcek’in talimatıyla Kale ve Eski mahallelerinin içme suyu sorunu çözüldü.

11 Kasım 2019 - 12:59

Antalya Büyükşehir Belediye BaşkanıMuhittin Böcek'in Finike'de içme suyunda sıkıntı yaşayan Kale ve Eski Mahalle muhtarlarına verdiği söz üzerine ASAT Finike ekipleri harekete geçti. Ekipler iki mahallede zayıf, yıpranmış ve yetersiz şebeke hatlarını yenileme çalışması gerçekleştirdi. Kale ve Eski mahallelerinde özellikle yazın yaşanan sorunu, ASAT ekipleri döşediği 2.2 km’lik yeni içme suyu hattı ile tamamen ortadan kalktı.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Kale Mahalle Muhtarı Tahsin Ulutaş, çalışmaların hızla tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhittin Başkan verdiği sözü tuttu. Allah ondan razı olsun. ASAT ekiplerinede çok teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimiz de çalışmalardan son derece memnun” dedi. Eski Mahalle Muhtarı Veli Özlü de “Mahallemiz yüksek kesimde kaldığı için basınç yetersizliğinden suyumuz az geliyordu. Muhittin Başkan talebimizi hemen yerine getirdi. Şahsım ve mahalle halkım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Konyaaltı Sahili’ni temizlediler
Konyaaltı Sahili’ni temizlediler