“GÜLEN YÜZÜNÜZ, GÖREN GÖZÜNÜZ VE KONUŞAN DİLİNİZ...

“GÜLEN YÜZÜNÜZ, GÖREN GÖZÜNÜZ VE KONUŞAN DİLİNİZ OLACAĞIM”

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Muratpaşa ilçesinden yeniden meclis üyesi seçilen ve 12 yıldır siyasetin aktif olarak içerisinde olan Hüseyin Sarı ile birlikteyiz.

23 Nisan 2019 - 23:57

CHP Muratpaşa Meclis Üyesi Hüseyin Sarı, “ İnsanlara hizmet etmek, yaşadığım kente katkı koymak, sorunlara bir nebze çözüm bulabilmek ve insanların yüzünün güldüğünü görmek için siyasete girdim. Elimden geldiği ölçüde gayret sarf ederek partim için çok çalışmaya hazırım” dedi. Sarı, Muratpaşalıların gülen yüzü, gören gözü ve konuşan dili olacağını söyledi.

Martın sonu bahar oldu

Muratpaşa için seçim sürecini değerlendiren CHP Muratpaşa Meclis Üyesi Sarı, “Genel Başkanımızdan il örgütlerimize, il örgütlerimizden ilçe örgütlerimize kadar hepimiz elimizden gelen iyi niyet ile çalışmalarımızı Martın Sonu Bahar sloganı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu süreç içerisinde gerek parti çalışanlarımız, gerek gönüllü çalışanlarımız ve bize destek için çalışan arkadaşlarımız bizim bu başarıyı elde etmemiz için büyük çaba sarf ettiler. Tabi bu bir ekip işiydi. İlçe belediyelerinden büyükşehir belediyesine, ilçe örgütümüzden il örgütümüze, kadın kollarımızdan gençlik kollarımıza kadar herkes elinden gelen gayreti gösterdi. Bu süreçte çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmamaya çalıştık. Ve sonunda başardık. Martın sonu bahar oldu” diye konuştu.

Yeniden meclis üyesi seçilen ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ekibinde olan Hüseyin Sarı, “Amacımız bir ekip olarak çalıştığımız projelerin devamını getirmek, sandıklarda daha yüksek oy oranı alarak Büyükşehir’in kazanılmasına büyük katkı sunmaktı. Bunu da başardığımızı umuyorum. Muratpaşa Belediyesi’nde 5 yıl daha görev yapacağım. Partim, belediye başkanım ve arkadaşlarım nerelerde uygun görürlerse dilimin döndüğü ve elimden geldiği kadar halkın gülen yüzü gören gözü ve konuşan dili olacağım. Yaşanan seçim sürecinden hem bizim hem vatandaşın ders çıkarması gerekiyor. Ülke olarak her birimizin üstüne büyük görevler düşüyor. Seçim zamanında söylemlere insanlar daha dikkatli yaklaştığında ve vatandaşa doğru bilgiler verildiğinde başarılamayacak hiçbir şey yoktur. Bu seçimde de insanlara yaklaşım, onlara anlatılan projeler, konuşulan dil, gösterilen üslup ortak başarımızda hepsi etkili oldu” dedi.

CHP Muratpaşa Meclis Üyesi Hüseyin Sarı konuşmasını şöyle sürdürdü:

Geçtiğimiz beş yıl süresince yaptığımız projeleri önümüzde ki beş yıl süreç içerisinde ilave projelerle desteklemek istiyoruz. Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal’da projeleri her defasında anlatıyor. Muratpaşa’da yaşayan beş yüz bin nüfusun içerisinde sağlıklı sportmen insanların geleceğe yönelik daha iyi olabilmesi için gerek okul bahçelerinde gerekse diğer yerlerde spor alanları yapıyoruz. Muratpaşa olarak spora önem veriyoruz çünkü sporla başlayan sağlıklı yaşam ülkemizde harcamaları da, insanların mutluluğunu da, yaşam kalitesini de etkileyecek. Çünkü küçük yaştan bu yana yetişen çocuklarımızın her birini milli sporcu adayı yapmak istiyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
LGS VE YKS ADAYLARINA ÖNERİLER
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !
Protez Gözle Doğal Görünüm Mümkün !