Güzelliğinize bir adım önde başlayın: ’DAY’S KUAFÖR’

Güzelliğinize bir adım önde başlayın: 'DAY'S KUAFÖR'

Kaliteli ve kalitesini sürekli geliştirerek Antalya’da lider firma konumuna gelen Day’s Kuaför, kurulduğu 2006 yılından bu yana kendini yenileyerek müşteri memnuniyetini zirveye taşımak için çalışıyor ve hedeflerine doğru kararlılıkla ilerliyor.

17 Ocak 2020 - 17:10 - Güncelleme: 23 Ocak 2020 - 17:06

Day's Kuaför'de 18 kişilik profesyonel bir kadro ile, Gelin Başı,Kına, Özel Gün, Boya, Balyaj, Ombre, Kaynak, Çıtçıt, Kesim, Perma, İpek Kirpik, Kalıcı Makyaj, Profesyonel Makyaj, Keratin Bakım, Kaş Kontur, Manikür-Pedikür hizmetlerinde son trendler takip edilip sadece dünyaca ünlü ve onaylı ürünleri kullanılarak müşterilerin kendilerini özel hissetmeleri sağlanıyor.

Müşterilere aile sıcaklığı

‘Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir’ diyen işletmenin ortaklarından Mustafa Yılmaz, Day’s Kuaför’de salondaki her uygulamanın kişiye özel olarak tasarlandığını anlatıyor. Müşterilerini aile sıcaklığı ile karşılayan ve işini kusursuz yapan, en iyi bakım ürünlerini kullanan, güler yüzlü ve kreatif uzmanların yer aldığı güzellik salonunda hizmet anlayışı, her koşulda müşteri memnuniyetine dayandığından kaliteli hizmet için kaliteli bir ekiple yol alınıyor.

Motivasyon ve eğitim desteği

Derviş Kozanoğlu ve Adnan Uluç ile birlikte 3 Ortaklı olarak hizmet veren işletmede günümüz trendleri yakından takip ediliyor. Her geçen gün büyüme yolunda ilerleyen işletmenin çalışanları  motivasyon desteğinin yanısıra güncel kalabilmek için yurt içindeki ve yurt dışındaki eğitimlere hatta moda haftalarına bile katılım gösteriyor. Alınan eğitimlerin de desteği ile salonda uygulanan özgün tasarımlarla ilgili bilgi veren Mustafa Yılmaz, geçen yılın sonunda başlayan trendlerin 2020 yılında devam edeceğini düz, bob ve hareketli kesimlerin, renklendirmelerin, gelinlerde sade açık bukleler, doğal topuzlar ve doğal makyajların daha çok talep gördüğünü belirtiyor. Koyu renk ve abartılı tasarımlar, med topuzlar, med makyajlar yerine açık dalga saç modelleri de kadınların tercihleri arasında yer alıyor.  

Sınırları aşan hizmet

Müşterilerin bekleme esnasında sıkılmadan vakit geçirmeleri için ikramlardan kaçınılmazken, ‘Hiç bir şeyin yoksa tatlı söz ikram et’ sözü ile güzellik salonunun ayrıcalığı müşterileri mest ediyor. Day’s Kuaför’ün dış görüntüsü ve yılbaşı tasarımı da yoldan geçenleri cezbediyor. Antalya sınırlarını aşan bir kaliteyi sunan Day’s Kuaförün şarkıcı Seda Sayan, Manken Eli Ece Uzun gibi ünlü simaları da ağırladığı biliniyor. Bununla birlikte güzellik yarışmalarında manken ajanslarının ilk tercihi olan Day’s Kuaför hem gelinlere hem modellere salonda verdiği hizmeti otellerde de sunuyor. Profesyonel ekip Ankara, İstanbul, İzmir, Adana gibi illerden gelin saçı ve makyajı işleri de alarak sınırları aşan bir hizmet profili ortaya koyuyor.

Sağlığınızdan olmayın

Kendi işinde uzman, ödüllü bir kuaför olan Mustafa Yılmaz’ın salon işletmecisi olmadan önce 2000-2003 ve 2005 yıllarında kesim, renklendirme ve topuz dalında ödülleri bulunuyor. İşini son derece titiz yapan bir isim olan Mustafa Yılmaz, saçına önem veren kadınları sağlık problemi yaşamamaları noktasında uyarıyor. Öyle ki saç boyaları ve diğer malzemelerin içeriğinde bulunan kimyasal maddelerin sağlık problemlerine neden olabileceğini hatırlatan Yılmaz, saç yapısını bozan, insana hem solunum hem de deriye temas yoluyla nüfuz ederek zarar veren formandeit maddesini işaret ederek, bu maddenin özellikle Brezilya fönü yapan işletmelerde kullanıldığını, kalıcı rahatsızlıklara bile yol açtığını vurguluyor.

Haber: Murat ŞENTÜRK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP KONYAALTI'NDA KADINLARDAN DEVİR TESLİM
CHP KONYAALTI'NDA KADINLARDAN DEVİR TESLİM
Uzm.Dr. Çatav anlatıyor
Uzm.Dr. Çatav anlatıyor