Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Çıralı Koruma İmar Planı Tamamlanıyor

Çıralı Koruma İmar Planı Tamamlanıyor

Tarih 20 Ağustos 2017, 20:55 Editör Akdeniz Bülten

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve beraberindeki heyet ile Çıralı, Olympos ve Adrasan'da incelemelerde bulundu.

Antalya Valisi, Antalya Milletvekili Atay Uslu ve kurumların bölge ve il müdürleri ile birlikte Adrasan, Çıralı ve Olympos antik kentinde incelemelerde bulundular esnaf ve vatandaşlar ile sohbet ettiler.

ADRASAN'A TEKNE YANAŞMA YERİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu bölgedeki sorunları çözmek, turizm Sektörünün ivme kazanmasını sağlayacak ihtiyaçları gidereceklerini ifade ederek: " Çıralı Koruma İmar Planı'nı tamamlama noktasına geldik. Koruma-Kullanma dengesi içinde hem Çıralı'da yaşayan vatandaşlar hem de kamu örnek bir işbirliği ortaya koydular. Kronik planlama sorunu artık çözüldü müjdesini bu gün verdik. Sorunun çözülmesinde katkı veren Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah Olypos ve Adrasan'ın da Plan sorunlarını çözeceğiz. Adrasan'ın ihtiyacı olan tekne yanaşma yeri için düşünülen yeri de gördük. Adrasan'a da tekne yanaşma yerini yani limanı da yapacağız. " dedi. 

BATI ANTALYA'YA ÖZGÜ TURİZM KONSEPTİ

Antalya Milletvekili Atay Uslu Sufi yolu, Yörük yolu, Likya yolu projeleri, pansiyonculuğun desteklenmesi stratejileri ile beraber Batı Antalya'da Özgün bir turizm konsepti oluşturmaya çalıştıklarını ifade ederek: "Batı Antalya'da kitle ve kütle turizmi yerine butik ve kültür turizmine destek veriyoruz. " dedi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Turizm

SON YILLARDAKİ GERİLEMENİN ARDINDAN TURİZMDE HAREKETLİLİK YAŞANIYOR

SON YILLARDAKİ GERİLEMENİN ARDINDAN TURİZMDE HAREKETLİLİK YAŞANIYOR Geçtiğimiz yıllarda turizm sektöründe yaşanan gerileme bu yıl yerini hareketliliğe bıraktı. Dünyanın en çok turist ...

“Turist sayısı geçen yıldan da kötü”

“Turist sayısı geçen yıldan da kötü” Kaleiçi’nin trafiğe kapatılmasını tam yerinde bulan KALEDER Başkanı Hasan Kilit, “Bu proje ile Kaleiçi trafiğe tama...
  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten