Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Açılışı Neşe Gül yaptı

Açılışı Neşe Gül yaptı

Tarih 23 Ağustos 2017, 20:35 Editör Akdeniz Bülten

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, kızı Lavin Nedret Gül ile birlikte "Çöp Konteynerini Kendin Boya" projesinin açılışı yaptı. Neşe Gül, tüm Kemerlileri projeye katılmaya davet etti.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün öncülüğünde Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan "Çöp Konteynerini Kendin Boya" Projesi kapsamında çöp konteynerleri üzerine çeşitli resimler çizilecek. Proje ile ilçedeki tüm çöp konteynerleri estetik bir görünümü kavuşturulacak.

İLK BOYAMA NEŞE GÜL’DEN

Ressam İsmet Büyükemin’in danışmanlığında gerçekleştirilen proje kapsamında ilk boyamayı Neşe Gül ve kızı Lavin Nedret Gül yaptı. Neşe Gül kızı Lavin ile birlikte çöp konteynerinin üzerine Arı Maya karakterini çizdi.

GÜL’DEN KEMERLİLERE DAVET

Proje hakkında bilgi veren Neşe Gül, “Birimimizde yer alan usta Ressam İsmet Büyükemin’in destekleriyle "Çöp Konteynerini Kendin Boya" adlı projemizde yer alıp, ilk konteynerimi çocukluğumda bana eşlik etmiş olan "Arı Maya" karakteriyle güzelleştirmenin mutluluğu içindeyim. Tüm Kemerlileri bu projede yer almaya davet ediyorum. Hep birlikte sokaklarımızı güzelleştirelim” dedi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür-Sanat

ASMEK kayıtlarına yoğun ilgi

ASMEK kayıtlarına yoğun ilgi Antalya’da yaşayan vatandaşların eğitiminde öncü rol oynayan ASMEK, bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Antalya Sanat ve ...

KONGED'DEN MUHTEŞEM GECE

KONGED'DEN MUHTEŞEM GECE Her dönem hayata geçirdiği etkinliklerle Antalya kamuoyunda büyük ses getiren KONGED ekibi, 9 Eylül gecesi düzenled...
  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten