Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Recep Çeşitli: “Tamamlayıcı sağlığa ilgi hızla artıyor”

Recep Çeşitli: “Tamamlayıcı sağlığa ilgi hızla artıyor”

Tarih 28 Ağustos 2017, 09:12 Editör Akdeniz Bülten

SGK ve Sigorta Şirketinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde, sigortalıya yansıtılan farkları, sigortalı yerine ödeyen özel bir Sağlık Sigortası ürünü olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ilgi giderek artıyor. Sigorta sektörünün ‘yeni oyuncusu’ tamamlayıcı sağlık sigortasından 2016 itibarıyla faydalanan kişi sayısı 376 bindi. Halil Sarıca Sigorta Yetkilisi Recep Çeşitli, özel sağlık sigortasına göre primlerin daha ekonomik olması nedeniyle bu ürünü satın alan kişi sayısında görülen periyodik artışın devam edeceğini dile getiriyor.


HABER: DİLEK BOZKURT ÖZGENÇ

Günümüzün en önemli sigorta ihtiyacı ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ nın sağladığı avantajlar hakkında Halil Sarıca Sigorta Yetkilisi Recep Çeşitli şu önemli bilgileri verdi: “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alan kişi, özel hastane de bile doktor muayenesi, modern görüntüleme hizmetleri ve röntgen, mr, tahlil, ameliyat vb. tedavi masrafları için ve hatta özel oda için bile fark ödemez.Bu poliçe için tek önemli şart kişinin mutlaka bir sosyal güvenceden yararlanıyor olması gerekmektedir. İlk sigortalı olma yaşı 0-59 yaş aralığıdır.”“Gelecek İçin Plan Yapın”

Yaşamımızda bazen çok önemli şeylerin kıymetini ancak kaybedince anlaşıldığını hatırlatan Recep Çeşitli; bu değerlerin başında ise sağlığın geldiğini belirtiyor. Çeşitli:“Kaybettiğinde anladığımız değerlerin başında sağlık geliyor. Hepimizin yaşayabileceği sağlık problemlerinde yanımızda olmasını istediğimiz iki şey vardır. Biri sevdiklerimiz diğeri ise limitsiz, muafiyetsiz, önde gelen sağlık kuruluşları ile anlaşmalı bir tamamlayıcı sağlık sigorta poliçemizdir.Tüm bireylerin genel bir ihtiyacı olan bu poliçeyi mutlaka yaptırmalı ve bu konfordan ihtiyaç duydukları zor zamanlarda yararlanmaları bir ayrılacaktır.İşte bu nedenle tamamlayıcı sağlık sigorta modern çağın en geçerli sigortası olarak öne çıkıyor. Unutulmalıdır ki kimse Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmayacak kadar zengin değildir.O yüzden Halil Sarıca Sigorta olarak, biz söz veriyoruz; zor günlerinizde sevdiklerinizle birlikte hep yanınızda olacağız. Siz hastane farklarını unutun poliçeniz bu farkları ödesin, siz sağlığınıza bakın…”
              TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI’NDA EN ÖNEMLİ AYRICALIKLAR

Ø            %100 YATARAK TEDAVİ TEVİ TEMİNATI

Ø           %100 AYAKTA TEDAVİ TEMİNATI (YILDA 10-12 KEZ)

               Ø  2 YILDA ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİ

               Ø  %10 AİLE İNDİRİMİ

              Ø  DİŞ RÖNTGENİ, DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ, VE DİŞ HEKİMİ MUAYENESİNİ İÇEREN DİŞ PAKETİ

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

YÖREX YİNE ZİRVEDE

YÖREX YİNE ZİRVEDE Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB’un desteğiyle 8’ncisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e 161 b...

ANFAŞ’tan İzmir’de “fuar” zirvesi

ANFAŞ’tan İzmir’de “fuar” zirvesi ANFAŞ, Basın ve Sektör Buluşmaları’nın İzmir toplantısını gerçekleştirdi. Sektör temsilcilerinin İzmir ve Antalya i...
  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten