Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı

CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı

Tarih 10 Eylül 2017, 00:44 Editör Akdeniz Bülten

CHP’nin 94’üncü Kuruluş Yıldönümü kutlamaları CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, belediye meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Törende partili kadınlar tarafından yıldönümü pastası kesildi.

9 Eylül 1923’te Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 94’üncü yıldönümü CHP Kemer İlçe Örgütü tarafından düzenlenen törenle kutlandı. Törene CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri Semih Top, Recep Yılmaz ile partililer katıldı. Törende 94’üncü kuruluş yıldönümü anısına Atatürk’ün anıtına çelenk bırakıldı.

“BÜYÜK BİR GURUR YAŞIYORUZ”

CHP Kemer İlçe Başkanı Erden Cesur, törende yaptığı konuşmada “Katılımıyla partimize gerçekten güç katan çok değerli Belediye Başkanım, kuruluş değerlerimizin her gün yok edilmeye çalışıldığı bu önemli süreçte karşı devrime tüm gücüyle direnen yiğit partililerim, Türkiye Cumhuriyetini kuran partinin ilçe başkanı olmanın haklı gururuyla sizleri içtenlikle selamlıyorum. CHP, milletin tüm fertlerini kişilere kul olmaktan kurtarıp bu ülkenin eşit haklara sahip vatandaşı olma gibi erdemli bir çizgiye taşımıştır. Hâkimiyet kayıtsız koşulsuz millete verilmiştir” dedi.

“CHP’Yİ HAFIZALARDAN SİLEMEZLEZ”

Kadın haklarından başlamak üzere demokratik, çağdaş ve hukukun üstünlüğünü esas alan bir ülke olma yolunda yürütülen her mücadelede Cumhuriyet Halk Partisinin büyük katkısı olduğunu kaydeden Erdem Cesur, “Bu gerçeği, ne din kisvesi altında devletin içerisine sızmış ve gerçek yüzlerini 15 Temmuz’da göstermiş olan, ne de kısa bir süre öncesine kadar onlarla işbirliği içerisinde olan ve bugün inkârcı politikalarıyla partimize saldıran iktidar sahipleri vefakâr milletimizin hafızasından silemezler. Başta partimizin kurucusu, ebedi başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Sakarya’da, Dumlupınar’da, Afyon’da toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi, onurlarıyla aramızdan ayrılan genel başkanlarımızı ve partililerimizi rahmet ve saygıyla anarken siz partililerimize içtenlikle saygılarımı sunuyorum” dedi.

PASTAYI PARTİLİ KADINLAR KESTİ

Tören sonrası CHP’nin 94’üncü Kuruluş Yıldönümü için hazırlanan pasta, CHP İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, CHP Eski İl Yöneticisi Sibel Gezen ve partili kadınlar tarafından kesildi.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

“Ahilik Kültürünü Yaşatmalıyız”

“Ahilik Kültürünü Yaşatmalıyız” Muratpaşa Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak, ahilik haftası ile ilgili konuştu. Osmanlı Dönemind...

Dr. Figen Sayın Yıldıran: ‘Sağlık bu kadar ucuz olmamalı’

Dr. Figen Sayın Yıldıran: ‘Sağlık bu kadar  ucuz olmamalı’ İstanbul Nişantaşı’ndaki ünlü bir kafede yaşanan ‘botoks’ skandalının ardından Dr. Figen Health&Beauty Kliniği ...
  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten