Akdeniz Bülten
  

HABER ARA


Gelismis Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

ANKET

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?Tüm Anketler

GAZETE MANŞETLERİ

Facebook

Twitter

Kepez’de taşerona bir müjde daha

Kepez’de taşerona bir müjde daha

Tarih 10 Eylül 2017, 18:57 Editör Akdeniz Bülten

İkramiye ödemesiyle mutlu ettiği taşeron işçisine cömert olmaya devam eden Başkan Hakan Tütüncü, “Gelecek yıllarda ikramiye miktarlarını daha da yukarı çekeceğiz.” dedi.Kepez Belediyesinin, Kurban Bayramı öncesinde 1326 taşeron işçisine yaptığı ve büyük ses getiren ikramiye ödemesine, belediye meclisinden de teşekkür geldi.
Kepez Belediye Meclisi’nin, Eylül ayı olağan toplantısında AK Parti, MHP ve CHP grup sözcüleri, taşeron işçiye ikramiye ödemesinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’yü kutladılar.

Tütüncü işçisine çok cömert

Başkan Tütüncü de taşeron işçilere ikramiye verilmesini tebrik eden meclis üyelerine teşekkür ederek, şunları söyledi: “Mali disiplinden taviz vermeden sürdürdüğümüz yönetim anlayışımızla mali yapımızı sürekli güçlendirdik. Elde ettiğimiz tasarruflarla bir yandan yatırımlarımızı büyüttük diğer yandan da çalışanlarımıza hep cömert davranarak onları mutlu ettik. 1326 taşeron çalışanımızın tamamına Kurban Bayramı öncesi ikramiye ödedik. Böylelikle taşeron işçisine ikramiye veren Türkiye’de ilk belediye olduk.
Malî yapımız güçlendikçe çalışanlarımıza daha da cömert davranacağız. Gelecek yıllarda ikramiye miktarlarını daha yukarı çekeceğiz. Bu yeni müjdemiz hayırlı olsun."

 “İcraatları takip edilen bir belediyeyiz “

Tütüncü, 2009’da da banka promosyonu parasının tamamını personeline ödediklerini anımsatarak, şunları söyledi: “Biz bunu yaptıktan sonra Türkiye’de birçok belediye banka promosyonunu çalışanlarına vermişti. Zannediyorum ki, önümüzdeki bayramda da birçok belediye, taşeron işçilerine ikramiye verecektir. Geldiğimiz noktada standartları belirleyen, takip edilen bir belediye haline geldik.”

“Başarı hikâyemizin kahramanı çalışanlarımızdır”

Başarı hikâyesini birlikte yazdık, diyen Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Bu başarı hikâyesini, meclis üyelerimizle, bürokratlarımızla ve çalışanlarımızla yazdık. Hikâyemizin asıl kahramanı Kepez sevdasına, Kepez’in hizmet yolculuğuna gönlünü, kalbini, aklını, bileğini ve gücünü veren bütün değerli çalışanlarımızdır. Biz onların her zaman yanlarındayız. Çalışanlarımız bizim en kıymetlilerimizdir.”

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yerel Yönetimler

Yöreler Renkler’de ilk gün

Yöreler Renkler’de ilk gün Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünün gerçekleştireceği Yöreler Renkler Festivali, Cumartesi, Muratpaşa Beled...

Muratpaşa’dan Çocuk Karnavalı

Muratpaşa’dan Çocuk Karnavalı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Teneffüs Park’ta düzenlenen ‘Çocuk Karnavalı’nda “Bir gün, inşallah, eğitim ...
  
Tüm hakları saklıdır. © 2010 Akdeniz Bülten
Sistemin alt yapısı MyDesign Haber Sistemi kullanılmakta olup, düzenlenmesi ve geliştirilmesi ZirveART tarafından yapılmaktadır. Sitemizin takibi için RSS Kaynağı kullanabilirsiniz. Eğer yetkiliyseniz Yazar Girişi yaparak kontrol paneline ulaşabilirsiniz yada makale ve haberlerinizi yayınlamak için Yazarlık Başvurusu yapabilirsiniz. Sitedeki tüm içerik ve metaryeller izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınamaz.
Facebook Akdeniz BültenTwitter Akdeniz BültenDelicious Akdeniz Bülten