ATAV: “Sağlık Turizminde İş Birliğine Hazırız”

Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege, vakfın üniversite ile yeni projelerde ortak çalışmaya hazır olduğunu kaydederek, “Özellikle sağlık turizmi alanında ve sağlık kongrelerinde ATAV çatısı altında kurulan Antalya Kongre Bürosu ile daha aktif çalışmalar sürdürebiliriz” dedi.


ATAV: “Sağlık Turizminde İş Birliğine Hazırız”

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Özlenen Özkan’ı ziyaret etti. Antalya Tanıtım Vakfı’nın projelerinin ve faaliyetlerinin aktarıldığı ziyarette, Antalya’nın tanıtımı için ATAV ve Akdeniz Üniversitesi’nin süregiden iş birliğinin devamı ve yeni projelerde birlikte hareket edilmesi temennisinde bulunuldu.

Covid-19 sonrası dönem için çağrı

Antalya’nın kültür, tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği eşsiz bir destinasyon olduğunu vurgulayan Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege, “Dünyada bu özelliklere sahip çok az kent var, Covid-19 sonrası döneme iyi hazırlanabilmemiz için Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Akdeniz Üniversitesi ile ortak projeler geliştirmeye hazırız. Özellikle sağlık turizmi alanında ve sağlık kongrelerinde ATAV çatısı altında kurulan Antalya Kongre Bürosu ile daha aktif çalışmalar sürdürebiliriz” diye konuştu.

Başkan Gül Ege, ayrıca ATAV yayınlarının üniversiteyi ziyaret eden uluslararası konuklara sunulması yönündeki iş birliğinin devamını talep etti.

Ziyaretleri dolayısıyla Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Profesör Doktor Özlenen Özkan, Antalya’nın dünyaya tanıtımı yapılabilecek tüm projelerde iş birliğine açık olduklarını dile getirdi.

Gül Ege, Özkan’a Antalya Tanıtım Vakfı yayınlarını takdim etti.