AKŞENER'DEN ISPARTA ZİYARETİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt gezileri kapsamında bu kez Isparta’nın Senirkent ve Uluborlu ilçelerini ziyaret etti. Meral Akşener’in Isparta ziyaretinde İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran ve il yönetimiyle birlikte tüm ilçelerin ilçe başkanları da hazır bulundu.


AKŞENER'DEN ISPARTA ZİYARETİ

Isparta’nın Senirkent ve Uluborlu ilçelerini de ziyaret eden İYİ Parti lideri Meral Akşener, geçtiğimiz hafta içerisinde vefat eden Isparta İl Başkanı Mustafa Şimşek’in mezarını ziyaret ettikten sonra ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ardından Senirkent ilçesine giderek kadınların oluşturduğu Senirkent Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ndeki kadınlarla bir araya geldi. İşyerlerini tek tek gezerek esnafın derdini dinleyen Akşener, ülkenin iyi yönetilmediğine vurgu yaparak, sorunların çözümünün İYİ Parti’de olduğunu vurguladı.

ULUBORLU ESNAFINI GEZDİ

Senirkent ziyaretinden sonra Uluborlu’da esnafların dertlerine ortak olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Uluborlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye ziyareti önce İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran’ın torunu Naz, günlerdir uğraşarak yaptığı hediyeyi Akşener’e verdi.