Her Şey Seninle Başlar Dediler

Her Şey Seninle Başlar Dediler

Türkiye’nin ‘başarı yazarı’ Mümin Sekman tarafından hazırlanan ve lisanslı eğitmenler tarafından verilen Antalya’daki “Her Şey Seninle Başlar” eğitim programında ilk sertifikalar dağıtıldı.

02 Mart 2019 - 23:41

Türkiye'de “Kişisel Gelişim Uzmanı” titrini kullanan ilk kişi olan Mümin Sekman'ın yazdığı "Her Şey Seninle Başlar" kitabı 1 milyon 200 bin baskıya ulaşarak türünde Türkiye rekoru kırdı. Başarılı insanları inceleyip, sıfırdan zirveye yükselme modelleri geliştirip, başarılı olmak isteyenlere anlatmayı meslek ve misyon olarak seçen Mümin Sekman tarafından hazırlanan ve Antalya’da gerçekleşen "Her Şey Seninle Başlar" eğitimi bugün başladı. ‘İçte Gelişim İşte Başarı Her Şey Seninle Başlar’ Eğitimine Antalya ve çevresinde yaşayan çeşitli meslek gruplarından oluşan yaklaşık 17 kişi katıldı. Lisanslı Eğitmen Ümit Sedat Bayram tarafından gerçekleştirilen eğitimde başarılı olmanın yoları anlatıldı.

Kişisel Gelişim Uzmanı Ümit Sedat Bayram, “İçte Gelişim İşte Başarı Her Şey Seninle Başlar eğitimi önemli bir farkındalık eğitimidir. Kendi hayatınıza nereden ve nasıl baktığınızı görmek üzerine kurgulanmıştır. Başarı hayattan istediğini elde etmektir. Mutluluk elde ettiğini sevmeye devam etmektir. Bu eğitimler ile başarıya yönelik bakış açınızı ve başarıyla ilişkinizi görebiliyor olacaksınız” dedi.

Eğitim sonrası katılımcılara sertifikaları verildi.

ESRA KÖKSAL 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi
Büyükşehir 2019 Faaliyet raporu kabul edildi