Her zaman beraberiz

Her zaman beraberiz

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ermenek Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında “Biz de her şey yan yana, can cana. Varlığı yokluğu şükür ki paylaşıyoruz. Biz, seçim varmış yokmuş buna bakmıyoruz. Sevgiye ve saygıya bakıyoruz.” diye konuştu.

18 Mayıs 2019 - 13:47

Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca ilçenin farklı mahallerinde kurduğu iftar sofralarında “Komşularım” diye seslendiği mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

Başkan Uysal, son olarak Ermenek Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Eşi Ümran Uysal’ın eşlik ettiği Başkan Uysal, mahalle sakinleriyle birlikte aynı sıraya girdi, iftar yemeğini aldı ve dualar eşliğinde orucunu açtı. Başkan Uysal, iftarın ardından yaptığı konuşmada, Ramazan ayının herkese hayırlı olmasını diledi.

Başkan Uysal, şunları söyledi:“Biz de her şey yan yana, can cana. Varlığı yokluğu şükür ki paylaşıyoruz. Biz, seçim varmış yokmuş buna bakmıyoruz. Sevgiye ve saygıya bakıyoruz. Biz kimseye kötü kelam etmiyoruz. Sevgisizlik üretmiyoruz. Bütün insanlarımızı olduğu gibi kabul ediyoruz. Muratpaşa’mızda dünyanın kötü akışına inat, çatışmalı, sevgisiz akışına inat sevgi, saygı ve dayanışma, birbirimizi kucaklama, birbirimize kem gözle bakmama var. Allah’a şükür bu değerlerimizi sonuna kadar yaşatmaya devam ediyoruz. Hep böyle kalacağız. Daha da ileri götüreceğiz, çocuklarımıza aktaracağız. Çocuklarımız kini değil buluşmayı, sevmeyi öğrenecek.”

Konuşmanın ardından Ermenek Mahallesi’nin yeni seçilen muhtarı Ali Avcı, sahneye çıkarak çalışmalarından dolayı Başkan Uysal’a teşekkürlerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Türkiye'nin Yeni Genç Sesi Belli Oldu
Konyaaltı Sahili’ni temizlediler
Konyaaltı Sahili’ni temizlediler